Yeni Malatyaspor altyapı seçmeleri ne zaman yapılacak?

05.05.2021
851

Yaz aylarının yaklaştığı bu günlerde yetenekli gençler futbol kulüplerinin altyapı seçmeleri ne zaman yapılacak? Yapılacak mı, yapılmayacak mı diye merak ediyor.

Yeni Malatyaspor ise bir çok yetenekli gencin altyapısına girmek için can attığı kulüplerin başında geliyor. Geçtiğimiz yıl aniden ortaya çıkan ve bir çok sportif faaliyetin askıya alınmasına neden olan pandemi altyapı seçmelerinin de sekteye uğramasına neden olmuştu.

Bu yıl bir çok kulübün altyapı seçmelerini gerçekleştirmesi bekleniyor. Yeni Malatyaspor kulübünden bir çok kulüpte olduğu gibi henüz bir açıklama gelmedi. Ancak Malatya Spor için altyapı seçmelerinin tarihini araştırmaya başlayan gençlere konu hakkında bir fikir sağlaması için son yapılan seçme tarihleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

[wpfa5s icon=”calendar-alt” size=”2x” color”#336699″] Tahmini tarih: Haziran ayının son haftası (son iki yıl verilerine dayanarak)

[wpfa5s icon=”futbol” size=”2x” color”#336699″] Kimler katılabilir? 2004-2012 dahil doğumlular (tahmini veridir. Geçtiğimiz yıl yapılmadığı için değişiklik gösterebilir)

[wpfa5s icon=”map-marked-alt” size=”2x” color”#336699″] Altyapı seçmeleri nerede yapılır? Nurettin Soykan Tesisleri’nin antrenman sahası

YORUMLAR

  1. murat dedi ki:

    çok iyi