Yöresel Hediyelik Eşya Tasarım Yarışması

Çankırı Belediyesi tarafından şehrin marka değerini arttırmak ve kültür aktarımını sağlamak amacıyla Hediyelik Eşya Tasarım Yarışması düzenlendi. Para ödüllü yarışmaları sitemizde takip edebilirsiniz.

Yöresel Hediyelik Eşya Tasarım Yarışması

[wpfa5s icon=”calendar-alt” size=”2x” color”#336699″] Son Katılım Tarihi: 7 Mayıs 2021

[wpfa5s icon=”medal” size=”2x” color”#336699″] Büyük ödül: 4.000 TL

Bir Şehri Yanında Taşımak” sloganı ile başlatılan yarışma Çankırı şehrinin turizmine katkı sağlaması amacıyla Çankırı Belediyesi tarafından düzenleniyor.

Ne tasarlayacaksınız?

Tarih boyunca birçok medeniyetin yaşadığı, tarih, kültür ve sanat yönünden zengin bir mirasa sahip olan Çankırı, hem zengin kültürünü yansıtabilecek hem de şehrin marka değerini arttırabilecek modern tasarıma sahip hediyelik bir eşya tasarımı istiyor.

Yarışmada yaş sınırlaması olmayıp (Yarışmaya 18 yaşın altında katılacak olan kişilerin yasal vasisi katılımcının her türlü haklarını korumada sorumlu taraftır.) T.C. vatandaşı olan herkes, yabancı uyruklu olup eğitimini Türkiye’de devam ettiren ve yine yabancı uyruklu olup ülkemizde ikamet eden kişiler durumlarını belirtir belgeleri ile yarışmaya katılabilir.
Yarışmada eğitim düzeyi gözetilmemektedir.

Yarışmaya katılmayı düşünürseniz buraya tıklayarak yarışma şartnamesinin tam metnine ulaşabilir ve yarışma katılım formunu edinebilirsiniz.

Ödüller

 1. 4.000 TL
 2. 3.000 TL
 3. 2.000 TL

Ayrıca , mansiyon ödülü olarak 1.000 TL ve jüri özel ödülü olarak yine 1.000 TL verilecek. Para ödüllü yarışmalar sayfamızı ziyaret ederek daha fazla yarışmaya ulaşabilirsiniz.

Çankırı Hediyelik Eşya Tasarım Yarışması” sonuçları için bir açıklama bulunmuyor. Ancak başvuru tarihini takiben kısa süre içinde sonuçlanacaktır diye tahmin ediyoruz.

YORUMLAR

 1. Çağla dedi ki:

  Neden bitti ama ben katılamadım

  1. gripusula dedi ki:

   Yarışma halen devam ediyor. Katılabilirsiniz.