Cem Yılmaz’da katılacak. 17 Nisan’da ünlüler misafir olacak

17 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşecek etkinliğe Cem Yılmaz ve bir çok ünlü katılacak.

16.04.2021
316

Koç Topluluğu’nun Koçlulara özel ayrıcalık platformu KoçAilem, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tüm coşkusuyla evlere getirmeye hazırlanıyor. 17 Nisan Cumartesi günü saat 12.00’de başlayacak KoçAilem Çocuk Şenliği, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da YouTube üzerinden çocuklarla buluşacak. Etkinliğe sanatçı Cem Yılmaz, Barcelonalı futbolcu Gerard Piqué, tiyatro sanatçısı Doğa Rutkay Kamal, yazar Ahmet Ümit gibi yıldız isimler katılacak.

Koç Topluluğu’nun Koçlulara özel ayrıcalık platformu KoçAilem, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı günler öncesinden şölen havasına çeviriyor. 17 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek olan KoçAilem Çocuk Şenliği, keyifli ve eğitici programıyla çocuklara eğlenceli vakit geçirme fırsatı sunacak. 

#KüçüklerinGözünden temasıyla çocuklarla birlikte hazırlanan etkinlik, saat 12.00’de başlayacak ve KoçAilem YouTube kanalından canlı yayınlanacak ve geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da herkese açık olacak.

Alp Kırşan’ın sunumuyla gerçekleşecek etkinlikte birbirinden eğlenceli şarkılar, dans gösterileri, Kıvanç ve Burak’ın illüzyon şovları ve eğitici atölyeler çocuklarla buluşacak. Çocukların son dönemde en sevdiği karakterlerden Kral Şakir ve bu karakterin çizeri Varol Yaşaroğlu, çocuklarla bir araya gelecek. Rahmi M. Koç Müzesi, Divan ve Deniz Temiz Derneği/TURMEPA katkıları ile düzenlenecek atölyelerle de çocuklara interaktif bir şenlik deneyimi sunulacak. 

Etkinliğin “Merak Edilen Meslekler”  bölümünde ise Opet’in katkılarıyla sanatçı Cem Yılmaz,  Arçelik’in katkılarıyla Barcelonalı futbolcu Gerard Piqué, Ford’un katkılarıyla tiyatro sanatçısı Doğa Rutkay Kamal, KoçSistem ve Yapı Kredi Yayınları’nın katkılarıyla yazar Ahmet Ümit, Fenerbahçeli milli yelkenci Nazlı Çağla Dönertaş, Fenerbahçeli Avrupa rekortmeni milli yüzücü Emre Sakçı, Pepee’nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç, Topluluktaki merak edilen meslekleri icra edenlerle birlikte çocukların mesleklerine ilişkin merak ettikleri soruları yanıtlayacak. Etkinlik süresince işaret dili çevirisi de yer alacak.

Koç Topluluğu Spor Kulübü Bağlarbaşı Korusu’nda çekilecek etkinlik, KoçAilem YouTube kanalından takip edilebilecek. 

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.