Fatih Karagümrük Spor Kulübü Altyapı Seçmeleri

12.04.2021
3.407

Fatih Karagümrük Spor Kulübü futbol altyapı seçmeleri ne zaman ve hangi şartlarda yapılıyor?

1926 yılından beri sportif faaliyetlere katılan ülke ve dünya futboluna yetenekler kazandıran güzide bir kulübümüz Fatih Karagümrükspor. Yaklaşık 100 yıllık bir tarihi var. 7 sezon ülkemizin en üst liginde top koşturarak futbol alanındaki maharetini kanıtlamış olan kulüp İstanbul içinde Kasımpaşaspor ile rekabeti ile biliniyor.

Karagümrük’ün güzide futbol kulübü ülkemiz gençlerine Türk futboluna kazandırmak için her yıl altyapı seçmeleri gerçekleştiriyor. Geçen yıl bu seçmeler bir çok kulüpte sekteye uğradı. Biz de bir önceki yılın seçmelerinden derlediğimiz bilgileri bu yılki seçmelere katılmak isteyen futbolcu gençler için hazırladık.

2018 yılında alt yapı seçmeleri Haziran ayının ortası gibi başladı. Adaylara bu tarihlerde özellikle takipte olmasını öneriyoruz. Her yıl kulüplerin programına göre değişkenlik gösterilen bu tarihler ekstra gelişmeler olmazsa benzer tarihlerde yapılıyor.

Bu yıl altyapı seçmelerinin gerçekleşmesi halinde 2005-2012 dahil olmak üzere bu yıllar arası doğumluların katılabileceğini düşündüğümüz Karagümrük Altyapı Seçmeleri için özet bilgi aşağıya çıkarılmıştır.

Tahmini tarih: Haziran ayının 2. haftasından sonra

Kimler katılabilir? 2005 – 2012 yılları dahil bu yıllar arasında doğanlar (Tahmini bilgidir. Her yıl değişiklik gösterir)

Altyapı seçmeleri nerede yapılır? Karagümrük Vefa Stadı

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Vay anasını 2004 liyim
  1 sene ile kaçırıyorum

 2. Cihan dedi ki:

  Acaba lisans zorunlulugu varmıdır? Bu arada Ağustos Eylül gibi planliyolarmis hafiften çalışmalara başlayın. Merak edenler instadan ulaşabilir. @19cihansafak05

 3. Ozan dedi ki:

  Bu 2021 yılının seçmeleri mi?

 4. Alperen ünlü dedi ki:

  Nezamn başlıyor