Sivasspor Altyapı Seçmeleri Ne Zaman Yapılıyor?

10.04.2021
472

Demir Grup Sivasspor futbol altyapı seçmeleri hakkında bilgileri derledik.

Bilindiği gibi 2020 yılının mart ayında ülkemizde ilk vakanın görülmesi ile birlikte pandemi ülkemizde de ciddiyetini ve hayatımız üstündeki hakimiyetini hissettirmeye başlamıştı. Geçtiğimiz yıl rutin olarak yapılan sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler en başta aksayan kısımlar olmuştu. 2020 yılında Sivasspor alt yapı seçmelerini gerçekleştirdi mi? Gerçekleştirdiyse ne şekilde gerçekleştirdi? bilgimiz yok. Önceki yıllara bakarak Sivasspor altyapı seçmeleri genel olarak hangi tarihlerde gerçekleşiyor. Adaylardan ne gibi hazırlık ve belgeler isteniyor? bunları sizler için kolay ulaşılabilir bir yerde tutmak istedik.

[wpfa5s icon=”calendar-alt” size=”2x” color”#336699″] Tahmini tarih: Mayıs sonu ya da Temmuz sonu (son iki yıl verilerine dayanarak)

[wpfa5s icon=”futbol” size=”2x” color”#336699″] Kimler katılabilir? Şehir fark etmeksizin 2005 – 2011 doğumlular seçmelere katılabiliyor. (Bu bilgi son ve gerçekleştirilebilen seçmeye bakılarak oluşturulmuştur. Net bilgi için kulüp ile irtibata geçiniz. Her yıl değişiklik gösterir)

[wpfa5s icon=”map-marked-alt” size=”2x” color”#336699″] Altyapı seçmeleri nerede yapılır? Sivasspor Vali Lütfullah Bilgin Tesisleri

Sivasspor altyapı seçmeleri hakkında güncel bilgiler ilan edildikçe sizler için yayınlamaya çalışacağız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.