Adana’daki Alışveriş Merkezleri Nelerdir? Açık ve Kapalı Olan AVM’ler Hangileridir?

09.04.2021
203

2 milyondan fazla nüfusu ile ülkemizdeki kalabalık şehirlerden biri olan Adana, ticaret ve kültür bakımından da önemli bir konumdadır. Adana’da normalde 3 adet AVM bulunurken, Seyhan ilçesinde artan nüfus nedeniyle sosyal gereksinimleri karşılamak için 2 adet AVM daha inşa edilmiştir. Adana’da bulunan açık hava alışveriş merkezlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Adana’daki açık alışveriş merkezleri

  • M1 Adana AVM
  • Park Adana AVM

Adana’da bulunan kapalı alışveriş merkezlerini de şu şekilde sıralayabiliriz;

Adana’daki kapalı alışveriş merkezleri

  • 01 Burda AVM Adana
  • Optimum Adana AVM
  • Galleria AVM

Park Adana AVM, Adana’nın en yeni alışveriş merkezlerinden biridir. Son derece modern bir mimariye sahip olan alışveriş merkezi, tematik eğlence merkezi, şov merkezi ve geniş alanları ile dikkat çekmektedir.

Optimum AVM, geniş alanları ve oldukça modern olan mimarisi ile dikkat çeken bir alışveriş merkezidir. Seyhan Nehri’ne bakan alışveriş merkezi, oldukça büyük bir alanda yer almaktadır.

M1 Adana AVM, aslında halk arasında Real olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi içerisinde Real Market’in yer almasından kaynaklanmaktadır. İçerisinde pek çok ünlü markanın bulunduğu alışveriş merkezi, açık alanları ile insanlara ferah bir alışveriş yapma keyfini sunarlar.

01 Burda AVM, Adana’da yer alan oldukça yeni bir alışveriş merkezidir. İçerisinde bulunan Performans Gösteri Merkezi ile birlikte sosyal bir alan sunan alışveriş merkezi, pek çok ünlü markaya da ev sahipliği yapmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.