Eğlence dolu alışveriş deneyimi: Shop&Fun

04.04.2021
180

Ankara Çankaya’da bulunan Kuzu Effect AVM, bu kez de Shop&Fun alışveriş günleriyle ziyaretçileriyle buluşuyor. Ankaralı ziyaretçilerimiz Kuzu AVM alışveriş festivalini kaçırmak istemeyebilirler.

Kuzu AVM Shop&Fun alışveriş festivali ne zaman?

Alışveriş festivali 7-8-9 Nisan tarihlerinde düzenlenecek. Festivalde, takı tasarım stantlarından el yapımı seramik ürünlere, çocuk oyuncaklarından dekorasyona birçok marka yer alacak.

Kuzu AVM alışveriş festivali neden düzenleniyor?

Festival girişimcileri desteklemek amacı ile düzenleniyor. Bu kapsamda yirmiden fazla marka, Kuzu Effect AVM ziyaretçileri ile buluşacak. 

Ziyaretçilerine alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan Kuzu Effect AVM Yönetimi, düzenlenen festival ile ilgili şunları söyledi: “Kuzu Effect AVM olarak marka karmamızın yanı sıra düzenlediğimiz organizasyonlarla da şehirde fark yaratmaktan mutluluk duyuyoruz. Buradan yola çıkarak; yıl içerisinde farklı dönemlerde, Ankara’da bulunan tasarımcılarımızı ziyaretçilerimizle bir araya getirmeye devam edeceğiz.” 

Kuzu Effect AVM ortak alanında gerçekleşecek olan Shop&Fun alışveriş günleri 7-8-9 Nisan tarihlerinde alışveriş tutkunları ile buluşacak. 

Kuzu Effect AVM kimindir? Ne zaman kuruldu?

Bir Kuzu Grup iştiraki olan Kuzu Effect AVM, 2019 yılının sonlarında kuruldu.

Kuzu Grup’un faaliyet gösterdiği ana alan ise inşaat sektörüdür. 1943 yılından beri bu alanda çok fazla işe imza atan grubun yönetim kurulu başkanı ise Siirtli bir iş adamı olan Gökçen Kuzu.

Kuzu Grup, inşaat sektöründe bir çok farklı proje gerçekleştirmiştir. İstanbul’da Spradon Evleri, Spradon Kuleler, Spradon Teras Evler, Spradon Residence, Spradon Quartz, Spradon Vadi, Divan Halkalı Residence, Ankara’da Kuzu Effect, Kumru Ankara, Parkvadi Evleri, Parkvadi Premium, Parkvadi Batıevleri, Divan Konutları ve Divan Alışveriş Merkezi gibi projeler ise bunların en dikkat çekenleridir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.