Çok Güzel Hareketler Arif Güloğlu için moral desteği

04.04.2021
262

BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Arif Güloğlu için ekip tek yürek

BKM Mutfak oyuncularından Arif Güloğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada lenf kanserine yakalandığını paylaşmıştı. Yılmaz Erdoğan 4 Nisan 2021 Pazar günü yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2’nin yeni bölümünde programa telefonla bağlanarak arkadaşlarının emin ellerde olduğunu, en iyi bakıma sahip olduğunu belirtti. Moralin çok önemli olduğunu belirtti. Arif’le her gün konuştuğunu belirterek gayet iyi olduğunu ifade etti. Seyirciden öğrencisi için dua istedi. Ayrıca ekip arkadaşları ise MC Yıkık olarak akıllara yerleşen rolüne atıfla o rolde söylediği şarkıyı çaldı. Sahnede duygu dolu anlar yaşandı.

 Tedavisine başlanan oyuncunun yaptığı paylaşımın ardından sevenlerinden kendisine destek mesajları yağmıştı. İşte, Arif Güloğlu’nun yaptığı hastalık açıklaması

Çok Güzel Hareketler Arif Hastalığı Nedir?

Çok Güzel Hareketler oyuncusu 24 yaşındaki Arif Güloğlu’nun açıklaması “Kısa süre önce konulan lenfoma teşhisi sonrası tedavime başlandı. Bu süreci, doktorlarım, ailem, dostlarım ve BKM Mutfak ekibinin ilgi ve desteğiyle hızla atlatacağıma inanıyorum. Sevgi dolu dileklerinize çok teşekkür ederim. En kısa sürede yeniden, sağlıkla buluşmak üzere.” ifadeleriyle gerçekleşmişti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.