Survivor Ünlüler Takımında kim , kimdir?

Survivor Ünlüler Takımında kim , kimdir?

Büyük bir heyecanla takip edilen reyting rekorları kıran yarışma programı 2021 yılında da izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yarışma öyle ilgi çekiyor ki bazen oyuncular için kurulan fan grupları bu desteklerini uzunca bir süre devam ettirebiliyor. Survivor 2021 bu yıl Ünlüler ve Gönüllüler formatıyla yine ekranlarda olacak. Merak edilen noktaların başında ise ünlüler takımında kimlerin olacağı geliyor. Bazen ünlüler takımındakiler ne kadar tanıdık gelse de nereden tanıdığımızı hangi projelerde yer aldığını bir türlü çıkartamıyoruz.

Biz de sizler için 2021 yılında ünlüler takımında kimler yer alıyor. “Kimler hangi projeleri , filmleri , dizileri , takımları ile tanınıyor” sorusuna cevap vermeye çalıştık.

Survivor 2021 – Öykü Çelik

33 yaşında ve oyuncu olan Öykü Çelik Survivor 2021 ‘in en dikkat çekici yarışmacılarından biri olacak gibi gözüküyor. Ada koşullarına ne kadar sürede uyum sağlayacağı merak edilen Öykü Çelik’in yer aldığı projeler ise şu şekilde ,

Diriliş Ertuğrul dizisinde Sırma Hatun olarak izlediğimiz oyuncu , Dafne karakteriyle Poyraz Karayel dizisinde 15 bölüm rol olarak yine ekranlarda karşımıza çıkmıştı. Öykü Çelik ekranlarda ilk kez 2008 yılında Akasya Durağı adlı yapımda Gözde karakteri ile yer almıştı.

Survivor 2021 – Cemal Hünal

Karizmatik oyuncu aslında bir çok kişi tarafından çok iyi biliniyor ve seviliyor. Tıpkı Öykü Çelik gibi Diriliş Ertuğrul ‘dan hatırlayabilirsiniz . Tabi Issız Adam deyince bir çok kişi tabi ya diyecektir. Hatta onlara Cemal Hünal’ı hatırlatmak abesle iştigaldir. Melis Birkan ile zihinlere çıkmamak üzere kazınan yapım gösterimde olduğu 2008 yılında bir çok kişi tarafından kült filmlerim listesine dahil edilmişti. Genel olarak eğitimini yurt dışında tamamlayan usta oyuncunun Survivor 2021’de taşların yerinden oynamasında en çok etkisi olacak isim olacağı düşünülüyor. Usta oyuncunun tek dezavantajı 44 yaşında oluşu.

Survivor 2021 – Batuhan Karacakaya

Dündar Bey deyince Batuhan Karacakaya’yı nereden tanıyorum sorusunun cevabı belirginleşebilir. Aşk-ı Memnu da Bülent dersek yine bir çok kişiyi de daha bu zihin kurcalayan sorudan kurtarabiliriz. Üçüncü incelediğimiz kişinin de aynı dizide rol almış olması Acun , Diriliş Ertuğrul’un başarısı nedeniyle mi böyle karar aldı dedirtiyor. Rakiplerine göre genç sayabileceğimiz 23 yaşındaki Karacakaya , bu yıl fan grubu kurulacak isimlerin başında olacak gibi.

Devam edecek…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.