Exxen TV nedir? Üyelik nasıl yapılır? Ücreti ne kadar?

31.12.2020
183

Acun Medya tarafından kurulan Exxen ne tür yayın yapacak. Nasıl bir hizmet sunacak. Exxen üyeliği nasıl yapılacak? Fiyatı ne kadar olacak?

Netflix gibi dijital programların yaygınlaşması ile bazı yayın kuruluşları da bu sektörde yerini almaya çalışıyordu. En son Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya da bu ortamda bulunacağını dijitalleşen dünyada TV’nin giderek öneminin azalması ile bu planını da devreye sokacağının sinyallerini vermiş. Eylül ayında ise isminin Exxen olacağını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

1 Ocak 2021 tarihi itibariyle yayın hayatına başlayacak olan platformun Şeref Bey , İşte Bu Benim Masalım , Hükümsüz gibi dizilerle start vereceği biliniyor.

Exxen TV üyelik ücreti ne kadar olacak?

Bu platformun oluşturulması için 1500 kişilik bir ekip mesai harcıyor. Şu ana kadar belirtilen maliyeti ise 900 milyon TL olarak açıklandı. Tüm bunlara karşın Acun Medya’nın Exxen platformundaki kuvvetli yapımları ücretsiz izleme imkanınız olmayacak. Reklamlı ve reklamsız üyeliklerin olacağı platformda reklamsız seçeneği daha yüksek ücrete sahipken , reklamlı seçenek daha makul bir ücrete sunulacak.

7 günlük ücretsiz deneme şansınız bulunan platformun hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiyi https://www.exxen.com/tr adresinden edinmek mümkün Google Play ve App Store’dan kısa süre içerisinde uygulamayı indirebilecek. Deneme sürümü ardından ücretli üyeliğinizi başlatabileceksiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.