The North Face’in özgür ruhu Liberty uzmanlığıyla birleşti

  • Moda
  • 12 Kasım 2020
The North Face’in özgür ruhu Liberty uzmanlığıyla birleşti

The North Face, Liberty iş birliğiyle hazırladığı koleksiyonuyla bu sonbaharda Himalaya Dağları’nın eşsiz manzarasını şehre taşıyacak.

Liberty’nin 1875’ten bu yana ürettiği, imzalı el boyaması kumaşları ve özenle hazırlanmış kıyafetleri, 145 yıllık uzmanlığını eşliğinde The North Face’in dağ yaşam tarzı ile hayat buldu.

Kadınlara özel, Londra stilinden izler taşıyan bu seri, beş önemli parça ve yanında sunulan çeşitli aksesuarlar oluşuyor. Efsaneye dönüşen bu koleksiyon, her koşulda sıcak tutacak şekilde tasarlanıyor ve ikonik “Sierra Down Jacket” tamamen Liberty baskısıyla yeniden sunuluyor. Sierra’nın kesimi ise 1968’den kalma orijinal versiyona dayanıyor. Büyük boy kesim, yama cepleri ve kordonlu etek ucu ile tasarlanıyor.

Serideki diğer ürünler arasında aynı zamanda özgün Liberty baskısıyla tasarlanmış Sierra Sherpa Fleece ¼ Zip, Liberty Hoodie, Liberty Tee ve Liberty de yer alıyor. Görünümü tamamlamak üzere bu koleksiyona özel Liberty arazi çantası, kova şapka, beş köşeli şapka ve bakım çantası da bulunuyor.

Koleksiyon, www.thenorthface.com.tr adresinden belirli The North Face mağazalarından satın alınabilir. The North Face yeniliklerinden ve lansmanlarından haberdar olmak için Instagram ve Facebook’ta @thenorthface’i takip edebilirsiniz.

THE NORTH FACE® Hakkında

VF Outdoor şirketlerinden biri olan The North Face, 1966’dan beri outdoor sporcularını bir sonraki maceralarındaki zorlu hava şartlarına hazırlar. Bugün dünyanın önde gelen açık hava markası olan The North Face, atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı oluyor. The North Face outdoor spor alanlarını koruyor ve sürdürülebilirliği destekleyen programlarla ayak izini en aza indiriyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz