Kendinizi şanssız zannediyorsanız bir daha düşünün!

07.11.2020
223

Hayatta bazen şanssız anlar yaşarız. “Neden benim başıma geliyor böyle şeyler” dediğimiz olmuştur. Aslında herkes kendi yaşadığını farklı sanıyor. Hayatta öyle talihsiz anlar yaşayanlar var ki onlara bakınca herkesin tek söylediği , benimki de bir şey değilmiş demek oluyor. Sizin de böyle talihsizlikleriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

İşte talihsiz olaylardan bazıları…

Tertemiz kıyafetlerinizi giydiniz belki kız arkadaşınızla buluşmaya gidiyorsunuz belki de iş görüşmesine ufak(!) bir su sıçraması sizin de başınıza gelmiş olabilir.

Güzel bir günde uzanıp güneşlenmek ve dünyadan soyutlanmak gibisi yoktur. Tabi sizi tekrar dünyaya döndüren şeyin nereden geldiği de önemli.

Ayakkabı aldığınızda bir kere başınıza aynı çiftin farklı numaralarını almak gibi bir talihsizlik geldiyse bunun ne kadar sinir bozucu bir şey olduğunu bilirsiniz. Ya numaraları yanında modeli bile tutturamayacak kadar şanssızsanız.

Olmuştur canım girip çıkarken herkesin ufak tefek dokunuşları ancak bomboş otoparkta bulunan tek direği de tutturmak zor olsa gerek.

Üzerimizde kara bulutlar dolaşıyor dediğimiz zamanlar vardır. Fakat kara buluta bile şükretmesi gerekenler de var.

Hadi madem düştük , manevra yapacak bir mesafe olsa da çıkabilseydik.

En tatlı sürpriz , sürpriz yapana da sürpriz olursa ne olur?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.