IFS Türkiye ve Yeditepe Üniversitesi Güçlerini Birleştirerek Geleceğin Uzmanlarını Yetiştiriyor

16.10.2020
182

IFS Türkiye 2018 yılından beri Yeditepe Üniversitesi ile sürdürdüğü işbirliğine bu yıl da hız kesmeden devam ediyor. Bu işbirliği kapsamında Yeditepe Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Lojistik Yönetimi bölümü öğrencilerine bir dönem boyunca ERP ve IFS Applications eğitimleri verilecek.

Tedarik Zinciri Bilgi Sistemleri dersi kapsamında verilecek olan eğitimi IFS Türkiye Kurumsal Kaynak Planlaması danışmanlarından Özgecan Oğuz yürütecek. Bu eğitim ile birlikte öğrenciler, akademik bilgilerine ek olarak iş dünyasındaki uygulamaları da en iyi şekliyle öğrenmiş olacaklar.

Zamanın ruhuna uygun olarak online eğitimler

Yeditepe Üniversitesi Öğretim Görevlilerinden Prof. Dr. Erkut Akkartal’ın öncülüğünde başlatılan program kapsamında Özgecan Oğuz bir dönem boyunca eğitimleri sürdürecek.

8 Ekim – 17 Aralık tarihleri arasında sürecek olan bu eğitimler, şimdilik tamamen online ortamda yapılacak. IFS Applications genel kullanımının, envanter malzeme yönetiminin, satın alma ve satış modüllerinin öğretileceği derslere 50’den fazla öğrenci katılıyor.

IFS Türkiye , ülkemizden çıkan şirketlerin global arenadaki rakipleriyle rekabet edebilmesi için üstlerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğini belirtiyor. IFS Türkiye ayrıca vizyonunu ise “Bunun en önemli ayaklarından birinin de iyi eğitimli kadroların oluşturulmasından geçtiğine inanıyoruz. Akademilerin çalışmalarına katkıda bulunarak süreçleri iyileştirmek ve bilgi birikimimizi aktarmak için önümüzdeki yıllarda da çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde açıklıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.