Yay burcu kadını nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

Yay burcu kadını nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

Fiziksel olarak da yay gibi olan bu kadınlar, ince yapılı, uzun boylu fizikleri ile dikkat çekerler. Açık ten renkleri, çekici yüz hatları ve koyu renk gözleri vardır. Yay burcu kadını kavrama ve algılama yetenekleri yüksek olan kadınlardır. Ciddi işleri bu nedenle hızlıca yapabilir ve başarılı olurlar. Genç yaşlarda çok hata yapsalar da bu onları ilerleyen yaşlarda olgunlaştıracaktır. Yay burcu kadını özellikleri içinde felsefi yönünü de belirtmemek olmaz. Bu insanlar felsefe alanına inanılmaz ilgi duyarak, kendilerini bu yönde geliştirmeyi severler. Temiz ve düzenli çalışmayı seven, aynı zamanda pratik insanlardır. Çok yönlü kişilikleri nedeni ile her yere ayak uydurabilirler.

Yay Burcu Kadını Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Yay kadınları cinsel anlamda limitleri zorlamayı severler. Aktif bir cinsel yaşamları olmasını seven bu kadınlar, ilişkilerde dur durak bilmez ve ateşlidirler. Yay burcu kadını cinsellik olayını, günlük rutin ve stresten kaçış olarak da değerlendirebilir. Bu nedenle onları çözmek, duygusal mı yoksa ihtiyaç olarak mı birliktelik yaşıyorlar, bilinmez. Güçlü şekilde uyarılabilen bu kadınlar, haz alma konusunda da rahattırlar. Duygular ile cinselliği ayırırlar. Bu nedenle yaşadıkları cinsellik, bağımsız ve özgür olacaktır. Farklı şeyleri denemeyi seven, dışa dönük cinsel yapıları vardır.

[adinserter block=”2″]

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Güzellikleri ince ve zarif fizikleri ile her zaman erkeklerin ilgi odağıdırlar. Aşk konusunda mantıklı olan bu kadınlar, istediği erkeği elde etme konusunda uzmandırlar. Aşkı arayan, bulduğunda da onun için savaşabilen kadınlardır. Yay burcu kadını aşk belirtileri genel olarak ilgi ve alaka ile başlar. Karşısında ki kişinin aşka bakış açısını irdeler. Çünkü onlar aşk hayatlarında bile özgür olmayı severler. Kendilerini kısıtlayacak, maço erkekleri asla tercih etmezler. Bir Yay kadını ile aşk yaşamak istiyorsanız, aşkın önemsiz bir duygu olduğunu, sahiplenmenin ölçülü olması gerektiğini her fırsatta ona belli etmelisiniz.

Yay Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Dürüst, çalışkan ve hayallere önem veren bu burç, kendine anlayabilen burçlarla daha net arkadaşlıklar kuracaktır. Yay burcu için özgürlük bir ilişkide olmazsa olmazdır. Yay kadını anlaştığı burçlar bu nedenle onun karakterine uygun olanlardır. Aslan Burcu, Koç Burcu, Terazi ve İkizler burçları harika ilişkiler kurabilecekleri burçlar içindedirler. Her bakımdan kendini rahat edeceği bu burçlardan olan insanlarla zaman geçirmek, dostluklar ve ilişkiler kurmak onlara iyi gelecektir. Bu nedenle çevrelerinde her zaman bu tarz insanların olması doğaldır.

Yay Burcu Kadınını Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Yay burcu kadınları, kolay etki altına girebilen bir yapıya sahip olsa da, sezgisel anlamda birine güvenmeden ilişki yaşamazlar. Bu nedenle tedbirli ve akılcı davranışlar sergilerler. Yay burcu kadını aklı ve sezgilerini birleştirerek, en ideal erkeği bulma çabasındadır. Onu elde edebilmek adına ona açık ve net olmanız önemlidir. Zaman geçirmek ya da cinsellik değil, onu bunaltmadan yanında olabileceğinizi anlatmanız gerek. Zaman ve sabır ile onu elde ettiğiniz zaman, cinsel mutluluğu da en uç noktalarda yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.