Yay burcu erkeği nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

24.09.2020
1.149

Bu burcun insanları, kültürlü ve kendilerini geliştirmeyi severler. Nazik, çevreleri ile iyi anlaşan insanlardır. Yay burcu erkeği para harcamayı sever ve bunun için kazanmaya yönelik olarak çalışmalar yapar. Kapalı yerlerde uzun süre kalamazlar. Dürüst ve doğrucu yapıları vardır. Özgürlüklerine sıkı sıkıya bağlıdırlar ve asla taviz vermezler. İyi niyetli cana yakın olan bu erkekler, sorumluluklarının da bilincindedir. Yay burcu erkeği özellikleri içinde elbette tüm burçlarda olduğu gibi olumsuz yanlar da vardır. Özgürlükçü yapıları onları biraz başına buyruk yapar. Tek başına hareket etmeyi severler. Para konusunda savurgan olabilirler. Cömertlikleri bazen sınırları zorlayabilir.

Yay Burcu Erkeği Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Özgürlüğe tutkusu, cinsel yaşamına da yansır. Onu sık boğaz etmeyecek, onsuz da hayatını yaşayabilecek bir kadınla cinsel bağ kurmak ister. Cinsellik için de her zaman zeka, güzellik ve bağımsızlık arayışındadır. Seçici olan Yay burcu erkeği cinsellik konusunda uzun uğraş gerektiren bir erkektir. Yatakta oldukça olumlu sonuçlar alsa bile, bir bakarsınız yanında yoktur. Bu nedenle bir Yay erkeğini elde etmek kadar elde tutmakta zordur.

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Sakin tavırları olsa da, gizem onları her zaman meraklandırır. Kendi gibi özgür ruhlu insanları arar. Onun açık havaya olan düşkünlüğü, sürekli yürüyüşler, doğa sporları yapma eğilimini de beraberinde getirecektir. Bu nedenle ona ayak uydurabilecek, yeri geldiğinde de onu kendi haline bırakacak bir kadınla olmak ister. Sıkboğaz edilmeyeceği bir ilişki her zaman tercihidir. Yay burcu erkeği aşk belirtileri netlikten uzaktır. Kendi içinde bunu netleştirip, tamam demeden karşısındaki kadına asla açık vermez. Bu nedenle sizi iyi tanımalı, güvenmeli ve onu sıkmayacağınızı algılaması gerekir. Bir Yay ile birlikte olmadan önce sabretmeyi öğrenmelisiniz. Sonrasında ise ona uydurabilirseniz, uyumlu bir birliktelik olacaktır.

Yay Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Sıradan kişiliği, hemen her burçla belli ölçüde arkadaşlığı olan bir burçtur. Etkili ve baskın olmayan yapısı, insanlarla mesafeli ama uzun soluklu arkadaşlıklar kurmasının temelini oluşturur. Yay erkeği anlaştığı burçlar içinde Terazi Burcu, Aslan, Koç ve İkizler yer alır. Hava burçları bu burcun erkeğine iyi gelecektir. Onlarla güzel zaman geçirerek, yüksek paylaşımlar yapabilirler. Bu nedenle tüm burçların haricinde bu dört burç grubu ile daha iyi anlaşabilirler. Aşk, ilişkiler ve dostluklar açısında bu burçlar Yay için daha uygundur.

Yay Burcu Erkeğini Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Kolay gibi görünen ama zorlayıcı bir erkektir. Yay burcu erkeği tahrik edilmek konusunda oldukça ketumdur. Kendi istemediği ilişkiler asla ilerlemez. Bu nedenle onunla birlikte olmak, ilerlemek için ilk adımı atmak daima size kalır. Aşk konusu biraz rutin ve doğal bir olgudur. Bu nedenle olsa da olur, olmasa da tavırlarını her zaman hissedersiniz. İlk aşama ile güven kazandığınızda, onunla yürüyüşlere çıkabilir, aşkınızı ona ayak uydurarak yaşamayı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.