Başak burcu kadını nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

24.09.2020
902

Sorumluluk sahibi, aşırı titiz, hırslı ve başarılı kadınlardır. Kıskanç karaktere sahip olsalar da pek belli etmezler. Başarıya odaklı, duygusal, araştırmacı insanlardır. Başak burcu kadını temiz ve titizliği ile dile gelen bir karaktere sahiptir. Burçlar arasında en düzenli, en opsesif karakter olarak tanımlanabilir. Simetri, plan program onun hayatını bazen çekilmez noktaya getirebilir. Başak burcu kadını özellikleri içinde çalışkanlıkları ön plana çıkar. Hedefleri doğrultusunda ilerlemekten asla pes etmeyen insanlardır. Paraya asla önem vermezler ama güç daima ellerinde olmalıdır. İyi bir anne ve mükemmel bir eştirler. Ailelerine bağlı ve düzenli ilişkileri vardır.

Başak Burcu Kadını Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Her konuda olan düzen ve istikrar, aşk ve dolayısı ile cinsel konularda da geçerlidir. Cinsellik onalar için fizyolojik bir ihtiyaçtır ve karşılanmalıdır. Düzenli seks onların takvimlerinde ki bir not kadar net bir davranıştır. Başak burcu kadını cinsellik yaşamadan önce sohbet etmek ve kalbine inen yolları aydınlatmak ister. Bu nedenle onun cinselliğini ikinci plana atmalısınız. Zaman içinde açılarak rahatlayan bu kadın, gerçek anlamda etkileşime girdiğinde içinden başka bir kadını çıkarır. Sırf bunun için bile onunla ilgilenmek ve samimi şekilde zaman geçirmek değerlidir.

[adinserter block=”2″]

Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aşk bir rutindir. Onlar için hayatta önem sırası daha farklıdır. Birçok burç gibi aşka bakış açısı daha sıradan bir tavırdadır. Onunla ilgilenilmesi, onun güven ve ruhunu kazanmak aşk konusunda en büyük adımdır. Başak burcu kadını aşk belirtileri nettir. Onlar ne istediklerini bilir, açık ve net olurlar. Aşk konusu da hayatın doğasında olan bir duygu şeklidir, yaşamaları gerekiyorsa yaşarlar. Yüzeysel olarak böyle görünen Başak kadını, zaman içinde sevdikçe sahiplenir ve sadık bir eş olur. Onun için daima uyum, ahenk ve güven ön planda olacaktır.

Başak Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

İnsanlarla yüzeysel de olsa güzel ilişkiler kuran Başak kadınları, kendini rahat hissedeceği inşaları çevresinde görmek ister. Onun ideallerini destekleyen, ona muhalefet olmayan kişiler her zaman tercih edeceği insanlardır. Başak kadını anlaştığı burçlar içinde yine Başaklar ilk sırayı alır. Yengeç Burcu ve Boğa Burcu insanları da bu burca yönelik karaktere sahiptir. Etkin ve ileri derece arkadaşlıkları zor kursa da, ilerleyen süreçlerde daima size destek olacak biri olur. Bu aşamayı aştığınızda asla yıkılmaz dostluklar var olacaktır.

Başak Burcu Kadınını Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Başak kadınlarında bulunan mantık nedeni ile birçok erkek ona yaklaşmaktan korkar Başak burcu kadını bilgili, eğitimli, başarı odaklı yapısını perçinleyecek insanları hayatına almak ister. Bu nedenle kapıyı çalan kişi kim olursa olsun, temkinli şekilde ilerler. Asla duyguları ile hareket etmez. Tam olarak kimseye güvenmeyen bu burcun kadınlarını baştan çıkarmak için ilk şart güvenlerini kazanmaktır. Sonrasında ise aceleci olmadan, ufak adımlarla ilerlemek gerekir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.