Başak burcu erkeği nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

24.09.2020
1.367

Hayatınızda görebileceğiniz en detaycı kişiliğe sahiptir. Zeki ve akılcı yaklaşımlar sergilese de, asla konulara ve olaylara atlamak ona göre değildir. İyi bir aile babası, sadık bir eş olurlar. Başak burcu erkeği titiz ve kuralcı yapısı ile tüm erkeklerden ayrılır. Disiplin ve düzen onun göbek adı gibidir. Sempatik davranışlar, sıcak ve samimi duruş Başak burcu erkeği özellikleri arasında sayılabilecek diğer davranışlardır. Sevmediği, hoşlanmadığı konularda ciddi anlamda nettir. Anında yüzünüze söyler. Başarısızlığa tahammülü olmayan bu erkekler, eğitim konusunda kendilerine ciddi zaman ayırırlar. Mantıklı ve oldukça idealist insanlardır.

Başak Burcu Erkeği Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Ketum bir yapıya sahip olan bu burcun erkekleri, cinsellik konusunda da aynı şekilde bir davranış sergiler. Karşısında ki kadını tam olarak tanımadan, ona güvenmeden kendini tam anlamıyla açmazlar. Başak burcu erkeği cinsellik yaşarken, karşısındaki ile olan durumunu, mesafesini de dikkate alır. Her zaman ilk adımı karşılarından beklerler. Çekingen duruşları nedeni ile sık partner değiştirmezler. Gerekirse yalnız kalmayı kabul edebilirler. Eleştirisel yaklaşımlarını ilerleyen ilişki süreçlerinde yatakta da görebilirsiniz. Bu nedenle uzun soluklu ilişkiler için Başak erkeğine aşık olmanız ve onu tolere edebilmeniz önemli bir konudur.

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Mesafeli bir yaklaşım sergileyen bu burcun erkekleri her zaman karşısındakinin adım atmasını bekler. Bir Başağın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını net bir şekilde anlayamaya bilirsiniz. Başak burcu erkeği aşk belirtileri oldukça yüzeyseldir. Bir bakarsınız sizinle zaman geçirirken, bir bakarsınız günlerce yanınıza uğramaz. Bunun altındaki neden, güven duygusu ve karşısındakini tanıma çabasıdır. Ancak ondan ufak da olsa bir etkileşim alırsanız mutlaka ilişkinizi ileri götürme çabasında olduğunuzu belirtmelisiniz. Açıkça konuşulmadığı sürece bu ilişki bu şekilde devam edecektir. Başak erkekleri asla ilanı aşk yapacak kadar net değildirler.

Başak Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Değişken karakterleri, çevrelerinde az ve öz kişinin olmasına neden olur. Kimseyle küsmez ama kimseyle de samimiyeti ilerletmezler. Bu insanlar kapalı kapılara, yüksek duvarlara sahiptir. Sevilen ve değer verilen insanlar olsa da, her zaman için insanlarla arasında zarar görmeyecek kadar mesafe vardır. Başak erkeği anlaştığı burçlar içinde kendine yakın olan Boğa Burcu, Oğlak ve Yengeç Burcu vardır. Bu burçlar nispeten onun karakter yapısına daha uygundur. Bu nedenle çevresindeki güçlü ilişkileri, arkadaşlıkları ve ortaklıkları bu burç insanları ile daha rahat kurabilirler.

Başak Burcu Erkeğini Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Eğer bir Başak erkeğine ilgi duyuyorsanız, kesinlikle size sabır diliyoruz. Özellikleri bakımından hem normal ilişkiler hem de aşk ilişkileri olarak oldukça kapalı insanlardır. Benzersiz karizmaları, onları gizemli yaparken, aslında insanlarla oluşan mesafesi nedeni ile bu şekilde hissedilirler. Başak burcu erkeği etkileşim için her zaman karşısında güvenmelidir. Ayrıca ilk adımı sizin atmanız da gerekir. Sabırlı, güvenli olur ve ona net bir dil ile anlatırsanız, sizinle olma ihtimali vardır. Cinsel anlamda onu tahrik edebilmeniz için öncelikle yanına yaklaşmanız gerekecektir. Sonrasında her şeyin kontrolünü ona bırakın ve hiçbir şeye karışmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.