Akrep burcu kadını nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

24.09.2020
1.700

Hırslı, akıllı kadınlardır. Buna karşın sezgilerine güvenir ve onlara göre hareket ederler. Sempatik görünümler, meraklı tavırları, arkadaş ve dost canlısı insanlardır. Akrep burcu kadını fiziksel olarak; geniş alınlı, oval yüzleri, çene yapıları köşelidir. Dolgun dudaklar ve alımlı bir yürüyüşleri vardır. Sorumluluk sahibi olan Akrep burcu kadını özellikleri içinde kimseyi yarı yolda bırakmamak vardır. Oldukça idealist olan bu burcun kadını, yola çıktığı insanlar ona sırt çevirmezlerse, sürekli olarak onların yanında yer alacaklardır. Geleceğe karşı ilgileri yüksek olan bu kadınlar, anın tadını çıkarmayı da ihmal etmezler.

Akrep Burcu Kadını Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Su gurupları içinde belki de en fazla sekse düşkün olanı Akrep kadınıdır. Her zaman kendini yatakta ifade etmekten çekinmeyen bu kadın, gecelik ilişkiler, farklı fanteziler konusunda da oldukça rahattır. Akrep burcu kadını cinsellik adeta doğasına işlemiştir. Bir erkeğin “asla bitmesin” dediği yatak süreçlerini sağlayabilen Akrep kadınları, kendi isteklerini de söylemekten çekinmezler. Öylesine rahat ve bu konuda isteklidirler ki, ilişkilerin sadece bu bölümü nedeni ile bitmediği gözlemlenir. Hırslı, ihtiraslı ve haz konusunda zaafları olan bir kadındır.

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

[adinserter block=”2″]

Bakışları ile her zaman etkileyen, aşka aşık bir kadındır. Çevresinde dönen erkekler onun bakışlarındaki derinliği hissederler ve yörüngelerine girerler. Enerjileri yoğun olan bu kadınlar, her zaman sıcakkanlı ve sevimli tavırlara sahiptirler. Akrep burcu kadını aşk belirtileri asla gizlenemez. Onun bakışlarında ki enerji sizin içinize işler ve bir şekilde yüreğinize kadar uzanır. Buna rağmen aşk konusunda biraz gizemli ve tedbirli insanlardır. Kolay güvenmezler. Aşk ve cinsellik onlar için ayrı yaşanabilen eylemlerdir. Her zaman etrafında olacak, onunla ilgilenecek ve yalnız bırakmayacak bir erkekler iyi anlaşabilir.

Akrep Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Tüm burçlarla iletişim kurmayı başaran, buna rağmen mesafesini de koruyan bir kadındır. Akrepler doğaları gereği güveni önemseyen insanlardır. Onlar için güven her türlü ilişkinin temelini oluşturur. Akrep kadını anlaştığı burçlar içinde Yengeç, Balık ve Boğa burcu ön plana çıkar. Bu burçların insanları Akrepleri daha iyi idare edebilecek karakterdedir. Güvenli, sağlam dostluklar, uzun süreli aşklar ve iyi iş ortaklıkları için Akrep kadınları bu burçtan insanlara daha yakın olurlar. İdeal bir dostluk kurulduğunda uzun süreli olacaktır.

Akrep Burcu Kadınını Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Bir Akrep kadını çekici olduğu kadar temkinlidir de. Öncelikle onu iyi tanımanız, nelerden hoşlanıp, hoşlanmadığını net bir şekilde algılamanız gerekir. Güven bu kadınlar için olmazsa olmazıdır. Bu nedenle güveni tam olarak hissettirmelisiniz. Akrep burcu kadını otoriter bir yapıya sahip olduğundan, izin vermediği şeyler konusunda asla ısrarcı olmayın. Ne yaptığını bilen tavırlar, merak uyandıran davranışlar ve karizmatik bir görünüm, her zaman için Akrep kadınını size çekecek anahtar davranışlardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.