Akrep burcu erkeği nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

24.09.2020
600

Bu burcun erkekleri fiziksel olarak ilgi çekici, derin bakışlara sahip, orantılı yüz hatları olan, dudakları dikkat çeken, ince telli saçlara sahip kişilerdir. Akrep burcu erkeği her zaman kararlı, ayakları yere basan, mantık ölçüsünde davranan, oldukça başarılı insanlardır. Aldıkları kararları, en olumlu şekilde uygulayan, bu şekilde konum olarak iyi yerlere gelmeyi başaran, karizmatik insanlardır. Akrep burcu erkeği özellikleri genellikle olumlu değerlendirilirken, iç dünyasında karamsar bir yapıya sahip olması olumsuz özellikleri olarak görülebilir. Karar verme süreci her zaman uzun sürer ve iç dünyasındaki belirsizlik onu yıpratabilir.

Akrep Burcu Erkeği Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Libido bakımından zengin bir yapıya sahiptir. İçinde enerji dolu olan bu insanlar, dışa aktarım yapamadıkları zaman bunu cinsellikle dışa aktarabilirler. Ruhsallık ile cinselliği ortak noktada buluşturan Akrep burcu erkeği cinsellik konusunu sadece ruhsal olarak etkilendiği insanlarla yaşayabilir. Bedensel olarak tatminler, geçici ve yüzeysel bir rahatlamaya neden olacağından, ruhsal olarak köpürmeleri devam edecektir. Bu nedenle sevdiği, hoşlandığı ve güvendiği kadın her zaman onu daha fazla rahatlatır.

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Kadınlar üzerinde ciddi bir çekimi olan Akrepler, aşk hayatlarında da tutkulu ve ateşli bir durumda görebilirsiniz. ihtiraslarla dolu iç dünyası, aşık olduğunda aşk eylemi ile birleşir. Buna karşın kapıları her zaman kapalı olan bu burcun erkeği, doğru kişiyi bulana kadar duygularını içinde yaşayabilirler. Akrep burcu erkeği aşk belirtileri içinde, enerjisel yükseklik, yoğun ilgi ve alaka, sürekli birlikte olma isteği gözlemlenir. Bir Akrep erkeği sürekli çevrenizde ise, aşk geliyor demektir. kıskanç yapıları karşılarındaki insanı bunaltmasa da hissedilecek düzeydedir.

Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Kolay kolay her burcun insanı ile anlaşamayan tiplerdir. İlişkilerde asıl olan güven ve korumacılıktır. Kendini ya da sevdiklerini korumak konusunda aşırı hassas bir yapısı vardır. Bu nedenle Akrep erkeği anlaştığı burçlar arasında, Yengeç Burcu, Balık Burcu ve Boğa Burcu insanları gelir. Bu burcun tüm insanları onun duygusal ve korumacı yapısına kısmen daha uygun olduğundan, iş, arkadaşlık ve aşk boyutlarında genelde çevrelerinde bu burçlardan insanlar olacaktır.

Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Kolay ve hemen elde edebileceği kadınları asla tercih etmez, etraflarında dolaşmazlar. Onlar zoru severler. Akrep burcu erkeği ihtiraslı yapısı, duygusal iç dünyası ve fiziki görünümü nedeni ile kadınların ilgisini kolayca çekeceklerdir. Onları kendinizi çekebilmek için öncelikle gizem şarttır. Bu burcun erkekleri meraklıdır. Kendinizi biraz saklamak her zaman daha iyi olacaktır. Damak keyfine çok düşkün olan Akrep erkekleri, onlar için organize edilmiş güzel ve harika sofralardan etkilenebilirler. Şefkatli ve sıcak davranışlar, onun size olan güvenini arttıracaktır. İkinci aşamaya geçerseniz, cinsel konularda her şeye hazır olmanız gerekir. Çünkü bu burcun erkekleri seks konusunda inanılmaz isteklidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.