Yengeç burcu erkeği nasıl etkilenir, nelerden hoşlanır?

23.09.2020
3.946

Orta boylu, dikkat çeken gözlere sahip, sakin ve sessiz yapıları vardır. Karakter olarak oldukça sakin olan Yengeç burcu erkeği yalandan asla hoşlanmaz. İnsanları kırmamak adına sürekli bir çaba içindedir. Elbette kırılmaktan da kesinlikle hoşlanmaz. Yalan bir Yengeç erkeğinin asla tahammül edemeyeceği bir durumdur. Şık giyinmeyi ve bakımlı olmayı seven bir erkektir. Yengeç burcu erkeği özellikleri içinde en dikkat çekici olan konu, ağır başlı olan insanlar olmasıdır. Coşkusu ve enerjisi pek gözlenmeyen bu burcun erkekleri, yaşamda hep korumacı bir ruh halinde yaşarlar. Duygusal, iyi aile babası ve sevgili, iyi bir ortak olarak harika insanlardır.

Yengeç Burcu Erkeği Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

[adinserter block=”2″]

Aşk konusunda da oldukça seçici olması, günübirlik ilişkilerde onu uzak tutar. Yaklaşması zor, duvarları kalın olan bu erkek, elde ettiğinizde sizi en iyi şekilde mutlu edecek davranışlar sergiler. Sahip olma merakı nedeni ile Yengeç burcu erkeği cinsellik ikinci planda kalır. Önce sevmesi, karşısında ki kişinin ona ait olduğunu hissetmesi gerekir. Bunun için şefkatli davranışlar sergilemeniz ve güvenini kazanmanız yeterli olacaktır. Biri ile birlikte iken kesinlikle onun haz noktalarını bulan Yengeç erkeği, inanılmaz bir cinsellik yaşamanızı sağlayabilir. Onun ilgisinin devam etmesi için ilgi, alaka ve şefkatin yatakta da devam etmesi şarttır.

Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Çekingen, kolay güvenmeyen bu erkekler, sevdiklerinde ise tam severler. Kırılmaz kabukları olan yengeçler gibi onlarında hassas alanları vardır. Bir kadının canlarını yakmalarına asla izin vermemek üzere hareket ederler. Yengeç burcu erkeği aşk belirtileri çok zor anlaşılır. Onların sizinle mi başkası ile mi ilgilendiğini bir türlü çözemezsiniz. Çünkü birinin peşinden koşabilmeleri için onu çok iyi tanımaları gerekmektedir. Bu nedenle sabırla ona yaklaşmalı, onunla ilgilenmeli, güvenini tam anlamıyla kazanmalısınız. Bu şekilde oluşacak ilgi onun dikkatini çeker ve size doğru odaklanmaya başlar. Yengeç erkekleri sevdiklerinde romantik bir aşık olurlar. Duygusal anlamda bir kadından farksız olan bu erkekler, kadın gibi seven erkeklerdir.

Yengeç Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Yengeç burcu kendini güvenli alanda tutmayı sevse de, onu incitmeyecek insanlarla güzel ve uzun soluklu dostluklar kurabilirler. Yengeç erkeği anlaştığı burçlar içinde Başak, Oğlak, Akrep ve Balık burcu insanları gelir. İş, aşk ya da aile ilişkilerinde bu burçlardan olan insanlar ona daha yakın olabilir. Güvende hissettiği her insan onun için iyi bir arkadaş ya da sevgilidir. Bu burçların haricinde diğer insanlarla her zaman mesafesini, nezaket çerçevesinde korur.

Yengeç Burcu Erkeğini Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Yengeç burcu erkeğine aşık olduysanız, işiniz biraz zor denilebilir. Normal ilişkiler konusunda bile çok ketum olan bu burç erkeği, aşk ve cinsellik konusunda da ciddi anlamda engeller koyabilir. Öncelikle Yengeç burcu erkeği sizi seçmeli. O seçilen olmaktan asla hoşlanmaz. Bu nedenle onun dikkatini çekmek, onunla zaman geçirmek ve güvenini tam anlamıyla elde etmek önemlidir. Sonrası ise onun kontrolünde ilerler. Yengeç erkeği dokunuşlar ve küçük öpücüklerle tahrik olan bir erkektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.