Terazi burcu kadını nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

23.09.2020
4.286

Burçlar içinde en pozitif, insanların kendi dertlerini unuttuğu harika insanlardır. Kararsızlıkları dillere desten olsa da, onların o enerjik, güzel, estetik dolu halleri bir anda çekim gücüne kapılmanıza neden olur. Terazi burcu kadını tam bir prenses gibi görünür. Ses tonu mükemmel, kelimeler tane tane ağzında dökülürken, bu uyuma eşlik eden bakışlar en huzur verici ortamı hazırlar. Terazi burcu kadını özellikleri içinde en baskın olanı kesinlikle adalet duygularıdır. Dünyada en doğrucu, en adil insanlar bu burçtan çıkar. Terazi kadını iyi bir anne, harika bir eş, benzersiz bir iş kadını ve üretici bir sanatçıdır.

Terazi Burcu Kadını Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

[adinserter block=”2″]

Kendini arayan bu burcun kadınları, cinsel konularda önceleri tabuya sahip, sonrasında rahattırlar. Zaman içinde kendini ve erkekleri çözün bu kadınlar, yeniliklere açık, cinselliğin bütünleyici bir durum olduğunun bilincindedirler. Aşk dolu Terazi burcu kadını cinsellik konusunda sınırsız ve özgürdürler. Aşkı her hali ile yaşamak isterken, cinsellikte onun bir parçasıdır derler. Onun sıra dışı ritmi, herkese olan uyum anlayışı, sizin de aklınızı başından alacaktır.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

Gerçek bir aşk kadını ile tanışmak üzeresiniz. Teraziler bu dünyaya aşkın sembolü olarak gelmişlerdir. Yöneticisi Venüs gibi aşk saçan tavırları vardır sadece karşı cinsle değil, onlar hayatlarının her alanına aşk katar. Aşkla işlerine, evlerine, çocuklarına bağlıdırlar. Terazi burcu kadını aşk belirtileri oldukça nettir. Onun yüzü hep güler, gözleri ışıltılı, enerjisi yüksektir. Ama aşık olduğunda bunların hepsi misli ile artar. Daha dinamik bir yaşama bürünen Terazi kadınlar, ayrıldıklarında da sevdiklerinde de her duyguyu dipte yaşamayı severler. Bu nedenle melankolik bir yapılar da vardır. Sadakat konusunda oldukça iyi olsalar da, bazen hak ettiğini düşündüğü insanlara karşı acımasız ve sadakatsiz olabilirler.

Terazi Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Enerji dolu ruhu ile birçok burçla çok iyi anlaşabilir. Hava grubunun temel tüm özelliklerini taşıyan teraziler, geçimli, olumlu ve ılımlı kişilerdir. Terazi kadını anlaştığı burçlar; İkizler Burcu, Aslan ve Kova burçlarıdır. Bu burçlar ile her zaman en dolu şekilde diyalog kurar, en harika eğlenceleri yaşarlar. Beyin yapısı olarak duygu ve zihin dengesine önem veren Terazi kadınları için ona değer veren, dürüst ve adil insanlar çevresinde olmalıdır. Yalancı insanlara tahammül edemezler. Candan, samimi ve inanılmaz pozitif enerji dolu olan bu burçlar, her zaman insanlar tarafından sevilirler.

Terazi Burcu Kadınını Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Terazi kadını, aşkı ve cinsellik konusunda rahattır. Söz konusu baştan çıkartmak ise, buna izin verirse yapabilirsiniz. Oldukça iradeli olan bu kadın, istemediği hiçbir erkeğin onu baştan çıkartmasına müsaade etmez. Çelik gibi direnir. Terazi burcu kadını asla hafif bir kadın değildir. Onun gönlünden vize almayan hiçbir erkek yatağına giremez. Çok uçarı gibi görünse de bu konularda ayağı yere basan bir kadındır.

Terazi burcunun günlük burç yorumunu ve genel özelliklerini okumak için tıklayın

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.