Terazi burcu erkeği nasıl etkilenir, nelerden hoşlanır?

23.09.2020
1.502

Sosyal yapısı ile her zaman insanlar içinde görebileceğiniz, dayanışmacı, zarif ve efendi tiplerdir. Terazi burcu erkeği inanılmaz kararsız davranışlarla bir anda sizi de çileden çıkarabilir. Bir bakarsınız kırmızı bir kazak almak isterken, bir bakarsınız arabasına binmiş tatile çıkmıştır. Bu derece uçarı ve inanılmaz, doludizgin yaşan insanlardır. Adalet bir terazi için asla vazgeçilmeyecek bir oldur. Bu nedenle adalet terazisi sembolü olmuştur. Terazi burcu erkeği özellikleri farklı yapısı, dürüst kişiliği, sanata yatkınlığı ile belirleyici olabilir. Genelde uzun boylu olan terazi erkekleri, çekici ve oldukça bakımlı erkeklerdir. Saygılı ve kararlı tiplerdir. Belki kararsızlık çekerler ama sonuçta aldıkları karar doğrultusunda asla geri dönmeden ilerlerler.

Terazi Burcu Erkeği Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

[adinserter block=”2″]

Aşk oyunlarını belki de bu burcun erkeği icat etmiştir. İnanılmaz seksi olan terazi erkeği aynı zamanda cinselliğe de çok önem verir. Hem karşısındakinin hem de kendi mutluluğu çok önemlidir. Venüs’ten aldığı güç ile hareket eden bu erkekler, tatmin konusunda çok dikkatlidirler. Her türden insana yatakta ayak uydururlar. Terazi burcu erkeği cinsellik konusunda özgür ve anlayışlıdır. Bu nedenle de onunla anlaşamayacak burç yoktur. Her anı mutlu ve tatmin dolu zamanları onunla yaşamak mümkündür.

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Gezegeninin aşk gezegeni olmasından mıdır bilinmez, Terazi tam bir aşk adamıdır. Aşk konusunda asla sabır gösteremez ve kafasına koyduğunu kesinlikle alır. Onlar ortamların değişmez yakışıklıları ve çapkınlarıdır. Onu elde etmek kadar kaybetmek de çok kolaydır. Terazi burcu erkeği aşk belirtileri kolay anlaşılır. Bu nedenle onun size ilgi duyup duymadığını pek düşünmez, direk emin olabilirsiniz. Sadakat gerçek sevgi içindir. Terazi erkekleri gerçek sadakati, gerçek aşklarına karşı gösterirler. Onlar için aşk birkaç kademede yaşanır.

Terazi Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Hava gurubu olan Terazi erkeği, tüm burçlara hava gibi iyi gelir. Kendi değerli alanında farklı ve özel olan bir dünya belirlemiştir. Ama alanın bahçesinde her burçtan insanı görmek mümkündür. Esas olarak Terazi erkeği anlaştığı burçlar içinde Oğlak, yengeç ve Koç insanları bulunur. Bu burçların insanları ile harika zaman geçirir, ciddi dostluklar kurabilir ve onlarla evlilik düşünebilirler. Seçici ve kaliteye düşkün olan Terazi erkekleri, çevrelerinde ona değer katacak insanların olmasından yanadırlar. Bu nedenle herkese iyi ama bazılarına yakın olurlar.

Terazi Burcu Erkeğini Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Cinsellik ve seks söz konusu olduğunda Venüs devreye girer. Her zaman bu alanda ihtisas yapmaya hevesli olan Terazi burcu erkeği kolay etki altında kalır. Ne zaman ki kendini kaybedeceği bir aşk bulur işte o zaman rahat eder. Ancak günübirlik ilişkiler, aldatmalar, birçok gönle konmalar hep olacaktır. Onu tahrik etmek de bu bakımdan kolay ve zahmetsiz olacaktır. Lüks bir mekan, şık elbiseler, romantik ve loş bir alan, Terazi erkeğini tahrik etmek için fazlası ile yeterlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.