Aslan burcu kadını nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

Aslan burcu kadını nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

Dürüstlüğe en fazla önem veren burçların başındadır. Cesur, atılgan, kararlı bir yapısı olan Aslan burcu kadını her zaman gözlerin üzerinde olmasını ister. Kişilik olarak oldukça güçlüdürler. Doğal görünüme önem vermekle birlikte, samimi davranışlar sergilerler. Aslan burcu kadını özellikleri arasında en öne çıkan konu; yalandan nefret etmeleridir. Dürüst insan olmak onun için en önemli mottodur. Enerjisi yüksek, hareketli, arkadaşlık konusunda ise oldukça seçici kadınlardır. yaptıkları her davranış dikkat çekerken, pratik zekaları ile gerçekten önceliği de elde ederler.

Aslan Burcu Kadını Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Bu kadınların enerjileri cinsel yaşamlarına da yansır. Birlikte olduğu kişinin davranışları onun için oldukça önemlidir. Yatakta aşk oyunları oynamayı seven Aslan kadınları, karşısında kişinin mutluluğu için her şeyi yapmaya hazırdırlar. Sevişmesi için öncelikle aşık olması gereken bu kadınlar, aşklarının sürekli taze olması için güzel sözlere ve aşk dolu bakışlara ihtiyaç duyar. Aslan burcu kadını cinsellik konusunda kendini asla kısıtlamaz. Eğer aşk varsa, her iki tarafta yatakta mutlu olmak zorundadır. Bu nedenle de yatakta olabildiğince özgür ve duyguları ile hareket eder.

[adinserter block=”2″]

Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

Alımlı duruşları, prensesler gibi davranışları olan bu zeki kadınlar, aşkı ve yaşamayı her zaman severler. Bir Aslan kadını için onun övülmesi, güzel sözler işitmesi, yüceltilmesi önemlidir. Sadakate önem verirler, sadık olurlar. Karşılarındaki insandan da aynını beklerler. Ben merkezci yapılarına uyum sağlayan insanlarla aşk yaşamak isterler. Aslan burcu kadını aşk belirtileri arasında en önemlisi; yoğun ilgi ve alaka olacaktır. Sevdikleri zaman asla bunu saklamaz, açık ve net olmayı isterler. Af ediciliği yüksek olan bu kadınlar, gerçekten seviyorlarsa ikinci bir şansı vermekten kaçınmazlar.

Aslan Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Enerjik ve insanları seven burçlar olsalar da, onları anlayabilecek, sürekli olumlu yönlerini dile getirecek burçları tercih ederler. İyi dostluklar, büyük aşkalar yaşamak için ona destek olan burçlar gereklidir. Aslan kadını anlaştığı burçlar içinde ilk sırayı Terazi burcu alır. İkizler, Yay ve Koç burcu da anlaşabildiği diğer burçlar içindedir. Sürekli onaylanma isteği, akıl ve zeka düşkünlüğü nedeni ile çevresinde de bu tarz insanlar bulmak isteyeceklerdir. Aslanlar iyi birer dost, ortak ve sevgili olabilirler. Dürüst yapıları nedeni ile birçok insan Aslan kadınlarının dostluğunu tercih etmektedir.

Aslan Burcu Kadınını Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Aklı başı yerinde olan bu kadınlar, aklı başı yerinde olan erkekleri tercih ederler. Şık giyimli, bakımlı ve karizmatik erkekler onların dikkatlerini kolayca çekebilir. Onun hoşlanacağı ortamları tespit ederek buluşabilir, onu cesaretlendirecek, abartısız övgüler yapabilirsiniz. Aslan burcu kadını kolay teslim olmaz. Ama onu tahrik etmek için yüreğine, güzelliğine ve zekasına olan hayranlığınızı dile getirebilir, onu gerçek anlamda etkileyebilirsiniz. Sıcak bakışlar, elinizi omuzuna koymak ya da saçları ile oynamak, yakınlaşmanıza ciddi anlamda yardımcı olacaktır.

Aslan burcu günlük yorumları için tıklayın

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.