Aslan burcu erkeği nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

23.09.2020
1.732

Onu onlarca insan içinde hemen seçebilirsiniz. Eğlenceli, yüksek enerjiye sahip, zeki insanlardır. Aslan burcu erkeği her zaman dikkat çekmek ister. Gür saçları, belirgin yüz hatları ve benzersiz dudakları vardır. Fiziksel olarak ne çok uzun, ne de çok kısadırlar. Aslan erkekleri lider kişiliklerini her zaman ön plana çıkartırlar. Rahatlarına düşkün, biraz bencil tavırlar sergileyebilirler. Aslan burcu erkeği özellikleri içinde cesur ve cömert oluşları ön plana çıkar. Aktif yaradılışları bazen inanılmaz bir tembellik ile sonlanır. Çevrelerinde sevilen sayılan ve aranan insanlardır.

Aslan Burcu Erkeği Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

[adinserter block=”2″]

Enerji dolu aslan burcu, cinsel yaşamda da zapt edilemez bir yapıya sahiptir. Gerçek anlamda seksi çok seven bu burcun erkekleri, yenilikleri, farklılıkları ve fantezileri deneme konusunda çok heveslidirler. Sadakat cinsel hayatta pek söz konusu olmayabilir. Aslan burcu erkeği cinsellik yaşarken, karşısındaki insanı da dikkate alır. Asla bu anlamda bencil değildir. Önce karşısında ki kadının haz ve zevk alması önemlidir. Sevecen samimi tavırları yatakta da devam edecektir.

Aslan Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Kolay fark edilen, yüksek enerjiye sahip ve etkileyici Aslan erkeği, asla yalnız kalmaz. Kalmak istese bile kadınlar onun yanından ayrılmaz. Bu nedenle aktif bir aşk hayatı vardır. Cesur, cömert yapıya sahip olan Aslanlar, kadınlar için de ideal erkeklerdir. İyi bir eş ve iyi bir aile babası olacaklardır. Aslan burcu erkeği aşk belirtileri arasında sımsıcak sohbetleri görebilirsiniz. Her an başınızı omzuna yaslayabileceğiniz inanılmaz yumuşak bir adam vardır karşınızda. Bir Aslana bu derece yaklaştıysanız, sizi çoktan ele geçirmiştir bile.

Aslan Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Aslanlar genel anlamda herkesle anlaşabilir bir yapı sergilerler. Buna karşın, özellikle zeki ve saygılı insanlarla olmaktan hoşlanırlar. Bazı burç insanları onlar için inanılmaz iticidir. Lider karakterlerini ezip geçmek isteyen hiç kimse, Aslanın yanında barınamaz. Aslan erkeği anlaştığı burçlar arasında Koç, Yay ve İkizler burcu gelir. Kendi hallerinde ve lider kabul edebilen bu burçlar, zeki ve güvenilir insanlardır. Bu nedenle Aslan erkeği için iyi bir ortak, iyi bir dost ve iyi bir sevgili olabilir. Onun cömert ve cüretkar tavırları sizi her zaman etkisi altına alsa da, her türlü arkadaşlıkta seçici olan ve seçen kişi Aslan erkeği olacaktır.

Aslan Burcu Erkeğini Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Aslan erkeğini tahrik etmek için mutlaka zeki davranışlar ve konuşmalar gerekir. Basit insanlarla asala anlaşamayan Aslan burcu erkeği karşısında ki kadının da çok ciddi ve özel olmasını ister. Beklentilerini karşılayabilmek adına değil, etkilendiği için bir kadına yanaşır. Onun çekim alanı çok güçlüdür. Lider kişiliğini ezmeden, onda hafif merak uyandırarak aklını çelebilirsiniz. Baş başa kaldığınız aşamada ise, ona güvendiğinizi belli eden konuşmalar ve davranışlarda bulunabilirsiniz. Bir kadın ona kendini emanet etti mi, Aslan için her şey yeni başlamıştır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.