Koç burcu kadını nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

22.09.2020
3.547

anlı, aktif, enerjileri yüksek, ben odaklı kadınlardır. Coşkulu ve ruh hallerini saklamayı bir türlü beceremezler. Onun mutlu ya da üzgün olduğu anında anlaşılır. Pratik kişilikleri vardır. Olaylara, işlere, sorunlara her zaman pratik çözümlerle yaklaşırlar. Koç burcu kadını gerçek bir annedir. Sorumluluklarını bilir ve hayatını ailesi, çocukları üzerine kurgular. Akıllı, cazibeli, tutkulu, yaşam dolu insanlardır. Sosyal hayatları da buna bağlı olarak sürekli hareketlidir.

[adinserter block=”2″]

Koç burcu kadını özellikleri içinde olumsuz olarak değerlendirebileceğimiz, kibir ve vurdumduymaz tavırlar gelir. Sürekli olarak etrafına emirler yağdıran bir kişiliği vardır. Ayrıca kıskançlığı da dillere destandır.

Koç Burcu Kadını Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Libidosu yüksek ve bunu saklamayan Koç Burcu kadınları, bazen duygusuzlaşabilir. Cinsellik konusunda da ilk adımı atmak konusunda kendine güvenirler. Asla başkalarının fikirleri onlar için belirleyici değildir. İsterler, söylerler ve elde ederler. Koç burcu kadını cinsellik anlamında tercih edilebilen bir kişiliktir. Renkli cinsel yaşamları, onları isteyen erkekler için tatminkardır. Duygusallıktan uzak oldukları dönemde günü birlik ilişkileri de rahatlıkla yaşayabilirler. İşin içine aşk girmişse, o zaman karşısındaki erkeğin mutluluğu için her şeyi yapabilecek bir yapıdadır.

Koç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Karakterindeki kıpırtılar, aşk hayatına da yansır. Risk almayı severken, dopdolu aşklar yaşamayı hedefler. Çocuk ruhu her zaman eğlence, zevk ve mutluluk peşinde olacaktır. Koç burcu kadını aşk belirtileri arasında yakınlaşma, sürekli sizinle zamanla geçirme, programlar yapma eğilimi görürsünüz. Sizinle zaman geçirirken her zaman daha neşeli ve keyifli olacak, duygularından emin olduğu zaman da hemen size açıklama yapacaktır.

Ketum olmayan bu burç, aşk konusunda da kendine özgüveni yüksek, rahat bir yapı sergiler. Onun için zaman akıp giderken, bir yerlerden tutulması gereken bir olgudur. Bu nedenle zaman kaybetmeyi sevmezler.

Koç Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Kendi kişiliği ile örtüşen Aslan burcu, Koç kadınların en iyi anlaştığı burçlar arasındadır. Koç kadını anlaştığı burçlar Yay, İkizler ve Kova ise Aslan Burcundan sonra gelir. Bu burçlarla birçok ortak nokta bulabilir. Onun için önemli olan değer verilmek, güvenilmek ve anlaşabilmektir. Bu anlamda diğer burçlarla da yüzeysel ve sorunsuz şekilde ilişkiler kurabilir. Ancak onun ruhuna en iyi dokunan bu iki burçtur. Aktif yaşam formuna uygun olan her insanla rahatlıkla iletişim kurabilirler.

Koç Burcu Kadınını Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Aşk ilişkilerinde inanılmaz kıskanç bir kadındır. Sevdiğini her ne olursa olsun paylaşmaktan hoşlanmaz. Buna karşın Koç burcu kadını kendi özgürlüğüne her zaman düşkündür. Sevdiği, hoşlandığı insana karşı tepkiseldir. Tahrik ederek baştan çıkarmak istediğiniz bir Koç burcu kadını ise; uysal ve nazik olmanız gerekecektir. Enerjiniz en az onun seviyelerinde olmalıdır. Açık sözlü olmanız, sizi ona biraz daha yaklaştırır. Onunla sevdiği aktiviteleri yapabilir, gezilere katılabilir, alışveriş konusunda ona destek olabilirsiniz. Ufak hediyeler ile onun size daha da yaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Sonrasında açıkça ilginizden bahsedebilirsiniz.

Koç burcunun günlük burç yorumunu ve genel özelliklerini okumak için tıklayın

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.