İkizler burcu kadını nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

22.09.2020
3.918

Çevrenizde her zaman canlı, enerji dolu insanlar görürseniz, bilin ki bu kişiler ikizler burucudur. Uzun boyları, orantılı fizikleri olan bu bayanlar beğenilen ve dikkat çeken tiplerdir. Değişken fikirli, karasız İkizler burcu kadını bazen bu anlamda etrafındaki insanları zorlar. Bir bakarsınız başka bir şöyle, bir bakarsınız böyle der ve çileden çıkartabilir. Onun değişken ruh hali burçlar arasında yaygın bir motto olmuştur. Anlık değişkenlik insanları yorar ve uzaklaştırabilir.

İkizler burcu kadını özellikleri genel olarak incelendiğinde, yeniliklere açık, geleneksel olmayan, teknoloji ile barışık ve seyahat etmeye hep hazır insanlardır. Farklı olmak, heyecan duymak ve maceralara atılmak onların göbek adı gibidir.

İkizler Burcu Kadını Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

[adinserter block=”2″]

Yatakta partnerinin ikizi olabilecek bir yapı sergiler. Gösteriş ve ihtişam tüm cinsel ilişkilerinde gözlemlenebilir. İkizler burcu kadını cinsellik konusunda yaratıcı, aktif ve çeviktir. Onun o hareketli tavırlarını gördüğünüzde şaşırabilirsiniz. Sekste yeni şeyler denemeyi sever. Onunla cinsellik yaşarken, canınız kolay kolay sıkılmaz. Size sürekli yenilikler ve heyecanlar sunar.

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aşık olmadığı sürece ilişkilerinde daima özgür olmayı tercih eder. Aşk konusu gelişmeye başladığında da verici gibi görünse de, bundan bir yere kadar taviz vermez. İkizler burcu kadını aşk belirtileri içinde ilgi, alaka, enerji yükselmesi sezebilirsiniz. Sizinle zaman geçirirken daima sizin isteklerinizi önemser. Buna karşın özgür ve kısıtlanamayan bir yapısı vardır. Hayatınıza renk katacak olan bu kadın, aşk konusunda uyumlu olduğu sürece kalıcı olabilir.

Aşk hayatlarını da mantık üzerine kurmaya çalışsalar da, arada kısa kaçamaklar, prensiplerini yıkan birliktelikler olabilir. onun canlı ve enerjik tavırları her zaman çevresinde ona ilgi duyan birilerinin olmasına neden olur. Bağlanmak için ise, kısmetlerin çok ekmek yemesi gerekir.

İkizler Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

İkizlerin renkli ve derin olmayan arkadaşlık bakış açısı, onun her burçla anlaşmasına olanak sağlar. Ama söz konusu aşk, ilişki, dert ortağı, ciddi dostluklar ise onun da uyumlu olup, olmadığı burçlar bulunmaktadır. İkizler kadını anlaştığı burçlar değerlendirildiğinde Terazi, Başak, Koç ve Kova görülmektedir. Bu insanlarda ki güven ve akıl, her zaman ikizler kadınını rahat ettirecektir. Özellikle Koç erkekleri ile duygusal anlamda daha iyi bir ilerleme sağlarlarken, Terazilerle çok yönlü arkadaş olabilirler. Onların taleplerini ve beklentilerini en iyi karşılayacak bu burçlar, adil, duygusal, kararsız yapısına saygı duyan kişilerdir. Bu nedenle onların çevresinde olmak İkizler burcunu memnun eder.

İkizler Burcu Kadınını Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Dostça yaklaşımlar onun ilk duvarlarını aşmanızda önemli adımlar olacaktır. Sevmediği, hoşlanmadığı hiç kimseyi hayatına almayacak yapıdadır. İkizler burcu kadını kolay etki altına girmez ve ciddi bir yapı sergiler. Kendine güzel sözler söylenmesinde, gidilen ortamda eğlenmekten hoşlanacak, zamanla yelkenleri suya bırakacaktır. Dürüstlük, bir ikizleri etkileyen en önemli unsurdur. karşısındaki erkeğin dürüst olduğunu gördüğünde zaten bir ilgi olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.