İkizler burcu erkeği nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

İkizler burcu erkeği nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

Elinden her iş gelen, entelektüel, bakımlı ve hoş beylerdir. Anlık değişen ruh halleri vardır. Bir üzüntülü, bir eğlence içinde olabilirler. Kavrama güçleri yüksektir. Akıllı insanlardır. Tüm ikizlerin değişken kişilik özellikleri vardır. Kadın ve erkekte de durum aynıdır. Çevreleri tarafından dikkat çeken, yüksek kültür seviyelerine sahiptirler. İkizler burcu erkeği araştırma ve öğrenmeye çok meraklıdırlar. Gezgin ruhları nedeni ile onları sıkça seyahat ederken bulabilirsiniz. İkizler burcu Erkeği özellikleri içinde elbette olumsuz olanlar da vardır. En belirgin huyları gerçek anlamda kararsız ve değişken karakterleri gelir. Hesap kitap işlerinde pekiyi sayılmazlar. Kazan ve harca prensibindedirler. Çabuk sıkılan, bir anda bambaşka bir ruh halinde görebileceğiniz insanlardır.

İkizler Burcu Erkeği Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Değişken yapısı cinsel anlamda da hissedilebilir. Bir bakmışsınız sizinle deli gibi ilgilenen, her istediğinize tamam diyen bir adam, bir bakarsınız aranızda dağlar var. Bu özelliğini yatakta da aynı şekilde koruyan İkizler erkeği, sabırla idare edilebilir. İkizler burcu erkeği cinsellik konusunda, hayatında olduğu gibi meraklı, yeniliklere açık ve monoton ilişkileri sevmeyen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de onu her zaman oyalayacak yenilikler sunmalısınız. İkizler erkeği bakımlı kadınlarda hoşlanır. Ama abartıdan uzak olmanız önemlidir. Rutin bakımlar bu erkek için yeterlidir. Yatakta da bakımsız kadından nefret ederler.

[adinserter block=”2″]

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Flört canlısı, sürekli yanında değişik sevgililer görebileceğiniz bir insandır. Ayran gönüllü olarak tabir edebileceğimiz ikizler erkeği, kolayca aşık olan tiplerdir. Özgür kişilikleri nedeni ile ödün vermek onlara göre değildir. Çok ilişkisi de bu nedenle son bulur. İkizler burcu erkeği aşk belirtileri arasında, ilgi duyduğu kadınla sürekli ilgilenmesi, onunla hep birlikte olmak istemesi sayılabilir. Gerçek aşkı bulduklarında zaten gözleri kimseyi görmez. Onu elinde tutmak için bazen serbest, bazen üzerine titremeniz gerekebilir. İkizleri idare edebilirseniz, oldukça iyi bir sevgili, harika bir eş olabilir.

İkizler Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Terazi, Kova, Koç ve Yay burçları, ikizler erkeğinin rahat ettiği, daha iyi anlaştığı burçlardır. İkizler Erkeği anlaştığı burçlar iş ortaklıkları, ilişkiler, dostluklar anlamında önemlidir. Ancak genel olarak diğer burçlarla da mesafeli bir şekilde olumlu ilişkiler kurabilirler. Bu burçlar ile daha samimi, daha kalıcı ve uzun süreli ilişkiler kurabileceklerini söylemek daha yerindedir. Zeka ve güven onun için önemli iki etmendir. Burçlarda onları bulabileceği için enerjisel anlamda daha yakın olacaklardır.

İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Birçok burçta olduğu gibi burcun erkekleri de meraklıdır. Kadınlarda gizem onların anında dikkatini çeker ve hemen ardından koşmaya başlarlar. Zeki, entelektüel, bakımlı kadınlar her zaman İkizler burcu erkeği için çekici kategorisindedir. Merkür’ün zeka kokan adamı, karşısında her zaman donanımlı bir kadın görmek isteyecektir. Tüm bunların yanı sıra, eğlenceli yemekler, kaçamak seyahatler, bilinmeyene çağrılan küçük buluşmalar onun aklını başından alabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.