Boğa burcu kadını nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

22.09.2020
2.510

Güzel bir kadın gördüğünüzde, Boğa burcu olma olasılığı yüksektir. Eğitime önem veren, kültürlü, ne dediğini bilen insanlardır. Kırılgan bir yapıları vardır. Boğa burcu kadını için sadakat en önemli konudur. İlk bakışta soğuk görünebilirler ama içlerinde cana yakın, sımsıcak bir insan vardır. Dostluk ve arkadaşlığa ciddi anlamda önem verirler. Boğa burcu kadını özellikleri arasında maddi konular ön plana çıkar. Paraya önem veren bu burç kadınları, kazanmak ve harcamak için yaşarlar. Gelenekselci bir yapısı vardır. Bu da bazen onunla olan kişileri sıkabilir.

Boğa Burcu Kadını Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Bu burcun kadınları ateşli ve bir o kadar da isteklidir. Ancak seks öncesi rahatlamak, kendi mutlu ve iyi hissetmek isterler. Bu nedenle güzel bir yemek, ılık bir duş ya da romantik bir film izlemeyi tercih edebilirler. Boğa burcu kadını cinsellik konusunda biraz klişe gibi görünse de, ona hitap edecek bir erkek onun bütün tabularını yıkabilecektir. Cinsel ilişki esnasında güzel sözler duymak onu çıldırtabilir. İlgi, alaka ve sevginizi en iyi şekilde ona hissettirerek, en güzel zamanları onunla geçirebilirsiniz.

[adinserter block=”2″]

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aşk hayatının en sadık ve en kıskanç kadınlarıdırlar. Buna rağmen erkeğini bunaltmaz, ona kullanım alanı bırakırlar. Birlikteliğe önem veren bu burcun kadınları, saygılı bir tavır takınırlar. Boğa burcu kadını aşk belirtileri ise, durağandır. Onların size ilgi duyup duymadıkları konusunda gerçek anlamda bir şey hissetmeniz zordur. Bu neden “acaba” her zaman aklınızda kalır. Onun sizden etkilenip etkilenmediğini anlamanız için onu kıskandırma bir alternatif yoldur. Ancak bunun dozajını en uygun şekilde ayarlamanız gerekir. Aksi halde size güvenini kaybederek, uzaklaşmasına neden olabilirsiniz.

Boğa Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Aktif, neşeli ve pozitif yapısı nedeni ile birçok burcun insanı ile güzel ilişkiler kurabilir. Enerjisini algılayan, onunla aynı bakış açısına sahip insanlar, onunla zaman geçirmekten her zaman keyif alacaklardır. Boğa kadını anlaştığı burçlar içinde özellikle Oğlak, Başak, Balık, Yengeç ve Akrep gelir. Bu burcun insanları ile daha yüksek anlaşma ve frekans düzeyine sahiptir. Arkadaşlıklarında da daima güven ve sadakat ön plandadır. Ahde vefa konusunda yüksek bilince sahiptir.

Boğa Burcu Kadınını Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Geleneksel yaşama yatkınlığı ile bilinen Boğa kadınları, kolayca etki altına girmez ya da etki altına girmekten kendilerini alıkoyabilirler. Boğa burcu kadını maddi konularda zaafı olan bir kadındır. Güçlü, onunla ilgilenen bir erkek daima dikkatini çekecektir. Dokunma ve dokunulma konusunda oldukça hassastırlar. Ona her dokunuşunuz aranızda ki bağı kuvvetlendirecektir. Romantik ve zengin görünümlü bir sofra, Boğa kadının asla hayır diyemeyeceği bir sunumdur. Mumlar, hoş kokular ve pahalı mezeler her zaman onun direncini kırmak için kullanılabilir. Ancak hayatında biri varsa, bunlar bile onu etkilemez. Çünkü sadakat konusunda inanılmaz dirençli ve ketum bir yapıya sahiptir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.