Boğa burcu erkeği nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

22.09.2020
1.279

Sadık, babacan, güvenilir erkeklerdir. Köklerine çok bağlı, çocuklara ise oldukça düşkündürler. Evlilik konusunda her zaman rahat ve davetlere açıktırlar. Ama illa ki evlenecekler diye de bir kaide yoktur. Sabırlı ve sevgi dolu insanlardır. Bir baba, eş olarak harika karaktere sahip Boğa burcu erkeği sadakati ile de ön plana çıkar. Bir davranış için çoğu zaman ağırkanlı olabilirler ama öfkelendiklerinde de kimse karşılarında duramaz. Azimli, kararlı, kibar, uyumlu ve bencil olma Boğa burcu Erkeği özellikleri içinde sayılabilir. Burcun erkeği kazanmaya meyilli, lüks yaşamaya odaklı ve konforu seven insanlardır.

Boğa Burcu Erkeği Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Fiziksel olarak çekici, iri yapılı fizikleri olan Boğalar kadınların gözünden kaçmaz. Cinsel anlamda da güçlü ve kararlıdırlar. Doğuştan cinselliği yaşamayı seven bir ruh hali vardır. Buna rağmen Boğa burcu erkeği cinsellik konusunda çok da yenilikçi değildir. Daha geleneksel yaklaşımları yatak odasında göstermektedir. Partnerinin onu ikna çabaları ise olumlu sonuç vererek, yenilikleri denemek isteyebilir. İyi bir partner onun içinde saklı olan boğayı ortaya çıkartacak, inanılmaz şeyler yapmasına neden olacaktır.

[adinserter block=”2″]

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yakışıklı, duygusal bir erkek görünümde olan boğalar, aşk konusunda da kadınları tahrik eder ve yörüngelerine alırlar. Sadık, aldatma ve yalandan uzak insanlardır. Bu nedenle karşılarında insanın da bu şekilde davranmasını isterler. Boğa burcu Erkeği aşk belirtileri yalın ve nettir. Direk olarak aşklarını itiraf edebilecek düzeyde kendilerine güvenirler. Güvendikleri kadına direk açılarak, aşklarını ilan etmekten çekinmezler. Bu nedenle hayatlarında daima bir kadın olur ve hepsi mutludur. Aşk ilişkilerinin bitmesinde Boğa erkeği genelde masum olacaktır. Ya ihanet ya da aşk ateşinin karşı tarafta son bulması, ilişkinin noktalanmasına neden olur.

Boğa Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Kendine özgü yapısı, sevimli cana yakın halleri ile hemen her burçla uyumlu ilişkiler kurabilirler. Bunun yanı sıra kendi odakları çevresinde olan burçları bir tık öne almayı severler. Boğa erkeği anlaştığı burçlar içinde Oğlak, Başak ve Balık burcu insanları gelir. Bu burçların özellikleri ve hayat tarzları, Boğa için çok daha önde ve etkindir. Bu nedenle aktif bir şekilde bu burçların insanlarını onun çevresinde daha sık görebilirsiniz. Dostlukları kalıcı, yardımsever, cömert ve iyi niyetli olduklarından, insanlarla kutuplaştığını pek görmezsiniz. Onların af edemeyeceği tek konu ise sadakatsizliktir. Bunun haricinde hemen her şeyi affetme özelliğine sahiptir.

Boğa Burcu Erkeğini Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Boğa erkeği biri ile birlikteyse ve siz ona ilgi duyuyorsanız, onu baştan çıkartmayı aklınızdan çıkartın. Bu burcun erkekleri mutlu oldukları ve karşılarından ilgi gördükleri sürece başka insanlara meyil etmezler. Sadakat burcun erkeği için de inanılmaz önemlidir. Eğer boş olan bir Boğa burcu erkeği söz konusu ise kesinlikle onu elde etmeniz daha kolaydır. Yemek konusunda zaafı olan bu burç erkeği, aşkı da yemekle bütünler. Ona güzel bir yemek söylemek, seksi kıyafetler giymek, ilgisini çektikten sonra ona dokunmak yeterli olacaktır. Eğer çekim alanına girdiyseniz kesinlikle size yeşil ışık yapabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.