Oğlak burcu kadını nasıl etkilenir, nelerden hoşlanır?

21.09.2020
2.625

Toprak grubu, Satürn yönetici gezegenine bağlı, 23 Aralık ile 20 Ocak tarihleri arasında doğan bayanların dahil olduğu Oğlak burcunun genel özelliklerini inceliyoruz.

Planlı, mantıklı, kuruntulu insanlardır. İşe düşkünlükleri, insan ilişkilerinin de yavaş ilerlemesine neden olur. Ancak çevrelerinde her zaman insanlar bulunur. Ciddi, güçlü ve tutucu insanlar olarak tanınırlar. En bilinen özellikleri ise güvenilirlik ve dürüst olmalarıdır. Hayatlarında gerçek aşkı her zaman ararlar. Heveslerden uzak, ciddi erkekleri tercih ederler.

Kariyer odakları yüksek kadınlardır. Aldıkları, el attıkları her işin üstesinden gelirler. Sevdiklerinde de tutkulu sever, aşkları için her şeyi yaparlar. Oğlak burcu kadını yüksek enerjiye sahiptir. İstedikleri hemen her şeyi bir şekilde elde etmeyi başarırlar. Asla uç noktalarda onları bulamazsınız. Duygularını gizlemeyi her zaman başarırlar. Çünkü karşısında ki insanın art niyetli olup olmadığını merak ederler. Bu nedenle karşıdan onu izlemeyi tercih ederler. Oğlak burcu kadını özellikleri içinde ev sahibi olarak inanılmaz hürmetkar olmaları da sayılabilir. yemekler yapmayı, onları süslemeyi ve hoş sohbeti ile konuk ağırlamayı her zaman becermişlerdir. Organizasyon düzenlemek söz konusu olduğunda da bu yetenekleri sayesinde ön plana çıkarak, çok iyi sonuçlar elde ederler.

Oğlak Burcu Kadını Cinselliği Nasıl Yaşar?

İlişki kurmayı başarabilirse, bu ilişkide ki cinsellik de önemlidir. Planlı bir yapıya sahip olan oğlak kadını, rutin cinsel yaşamı tercih edecektir. Bu şekilde rahat ve güvenli hissederler. Oldukça sadıktırlar. Oğlak burcu kadını cinsellik konularında tutkulu ve isteklidir. Buna rağmen cinselliğin, aşkın önüne geçmesine asla izin vermez. Aşık olmadan, duyguları hissetmeden, asla bedensel tatmine sayalı bir ilişkiye girmezler. Tek gecelik ilişkilerden uzak, kurallarına sadık, sosyal yaşamlarında da bun ilke de hareket ederler.

Cinsel ilişki esnasında da kontrolü severler. Baskın taraf olarak yatakta olmak onlar için önemlidir. Bencil olmamak ile birlikte, karşısında ki kişinin beklentilerini de önemserler.

[adinserter block=”2″]

Oğlak Burcu Kadını Aşk

Oğlak kadını için aşk oldukça önemlidir. Utangaç ve çekingen olmasından dolayı, aşk hayatında ilerlemeler biraz yavaş gerçekleşir. Her konuda olduğu gibi aşk konusunda da güven onun için ön plandadır. Elbette bu güven oluşana kadar mesafeli bir duruş kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle oğlak kadınına soğuk, planlı ve mesafeli denilmektedir.

Gelelim oğlak burcu kadını aşık olduğunu nasıl belli eder meselesine… Burcun kadını ciddi anlamda mesafeli ve soğuk bir görünüme sahip olsa da, eğer karşısında ki erkeğe güveni oluşup, onun da kendisinden hoşlandığını hissederse, açılmaya ve zaman geçirmeye, onunla daha yakın olmaya çalışır. Birçok konu için sizi tercih ediyor, sizinle zamanını geçiriyorsa, bu onun hoşlandığını ve hatta aşık olduğunun belirtisidir.

Oğlak Burcu Kadını Hangi Burçlarla Anlaşır?

Oğlak burcu kadınının uyumlu olduğu ve anlaştığı burçlar; İkizler, Aslan ve Yay burcudur. Oğlak burcu kadını anlaştığı burçlar ona yakın, dost ve arkadaş olurlar. Güven duygularını kazanan diğer burçlarla da arkadaşlık kurabilirler.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Etkilenir Ve Tahrik Edilir?

Gerçek anlamda romantik insanlardır. Ancak bu romantizm platonik ya da melankolik boyuta geçmez. Güven odaklı olan oğlak burcu kadını kendi gibi tutarlı erkeklerden hoşlanır. Biraz mantıklı bir burç insanı olduğu için varlık ve para da onun dikkatini çekmeye yeter. İç ve dış görünüme önem verir. Onu etkileyecek olan erkekler, eğitimli, kültürlü, romantik, kariyer sahibi, merhametli ve onunla ilgilenen erkelerdir. Bu seçicilikleri nedeni ile kolay bağlanmaz ama aşık olduklarında da inanılmaz bir tutku ile severler.

YORUMLAR

  1. Dinara dedi ki:

    👍👍👍hepsi doğru