Oğlak burcu erkeği nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

21.09.2020
4.890

Ortamlarda fiziksel olarak dikkat çeken, belirgin yüz hatlarına sahip, yakışıklı ve ciddi beylerdir. İş, para ve kariyer odaklı, disiplinli, kendine güvenen ama ukala olmayan Oğlak Burcu erkeği kadınların da hemen dikkatini çeker. Güven veren bir yapısı vardır. İş konusunda kesinlikle zirve odaklı yaklaşımlara sahiptirler. Akıllı, planlı ve programlı tiplerdir. Karar almak ve uygulamak konusunda gelişmiş yetenekleri vardır. Bu kararları birçok şeyi dikkate alarak verirler ve uygularlar.

Hırslı ve inatçı olan Oğlak Erkeği, hedeflerine odaklı ve disiplin sahibi bir karaktere sahiptir. Oğlak Burcu erkeği özellikleri bu nedenle iş dünyasında, rekabetçi ortamlarda ön plana çıkabilir. Ama bu hırs baş döndüren ve tepe taklak çakılacak şekilde değildir.

Oğlak Burcu Erkeği Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

[adinserter block=”2″]

Sert ve disiplinli görünümünün ardında oldukça yufka bir yürek, tutkulu bir erkek vardır. Cinsel yaşantısında da tıpkı iş yaşamında olduğu gibi kontrolün onda olmasını ister. Oğlak Burcu erkeği cinsellik konusunda oldukça ateşli ve güçlü bir partnerdir, buna karşın güvenmediği kadınla asla birlikte olmaz. Gecelik ilişkiler kesinlikle ona göre değildir. O her zaman sevgi, cinsellik ve güvenin birlikte ilerlemesi gerektiğini düşünen bir yapıya sahiptir.

Basit, kolay elde edilen, her yola gelen kadınlardan kesinlikle uzak durur. Cinsellik konusunda oldukça seçici olmasına rağmen, etrafında her zaman onunla birlikte olmak isteyen kadınlar yer almaktadır.

Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı Nasıldır?

Oğlak Burcu erkeği için aşk ikinci plandadır. O daima işine, maddiyata ve kariyere odaklı olarak yaşar. Buna rağmen aşk onun için önem arz ederken, onu hak edecek bayanı bulmak için de bir arayış içindedir. Babacan yüreği, aile babası olarak yaşaması gerektiğini ona hep hatırlatacaktır. Bunun için gerek ilişkide, gerekse evlilikte her zaman sadıktır. Oğlak Burcu erkeği aşk belirtileri arasında, dikkatini yöneltme, sizi tanıma eğilimi, sizinle zaman geçirme ve sizin özde nasıl bir insan olduğunuzu çözme yönündedir.

Bu analizler kafasında oturmadan, bir oğlak erkeği asla aşık olmaz. Öncelikle karşısında ki kadının, sadık, ciddi ve hafif bir kadın olmadığını net bir şekilde anlaması gerekir.

Oğlak Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Her türlü ilişkide boş insanı tercih etmeyen oğlak erkeği, arkadaşlık ve birliktelikte de içi dolu, aklı başı yerinde ve ona katkı sağlayacak insanları seçer. Oğlak erkeği anlaştığı burçlar içinde; Başak, Boğa, Yengeç ve Akrep burcu üyeleri yer almaktadır.

İş ve arkadaş ortamında da ciddi, mesafeli ve gerçekçi insanlar onlar için doğru bir yol arkadaşıdır. Güvenin de çok önemli olduğu bu ilişkilerde, inanılmaz yardım sever, dost canlısı ve paylaşımcı biri olarak birlikteliklerini yürütürler. Ancak karşılarında ki kişi bir şekilde güvenlerini sarsarsa, inanılmaz derece mesafeli davranarak, açık ve net tavırlarını ortaya koyarlar.

Oğlak Burcu Erkeğini Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Belki de bir kadının karşısına çıkabilecek en zorlu erkeklerden biridir Oğlak Burcu erkeği. Hafif meşrep tavırlardan asla hoşlanmaz. Oğlak Burcu erkeği için akıl, zeka ve başarı, bir kadında olması gereken özelliklerdir. Gecelik ilişkiler asla bu erkeğe göre değildir ve yanaşmaz da.

Oğlak Burcu erkeğinin ilgisini çekmek için lüks yemek davetleri, kariyerinizi yansıtan konuşmalar, bilgili ve kültürlü davranışlar sergileyebilirsiniz. Ayrıca ona biraz da umursamaz davrandığınızda , sizin ciddi kişiliğinizi fark ederek, üzerinize biraz daha eğilmeye başlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.