Kova burcu kadını nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

21.09.2020
2.937

Kova burcu kadınları, yaratıcı, çekici, entelektüel ve biraz bencil insanlardır. Yenilikle açık olan bu kadınlar, farklı şeyler yapmayı ve denemeyi severler. Özgürlük duyguları inanılmaz gelişmiştir. Her zaman sevdiği işi yapmayı tercih ederler. Akıllı ve marifetli kadınlardır.

Cömert ve özverili yapıları nedeni ile çevrelerinde de çok sevilen insanlardır. Tüm bunlara karşı anneliği pek beceremeyen, çocuklarına yetişkin gibi davranan insanlardır. Kova burcu kadını sanatsal konulara da yatkındır. Konuşma konusunda iyidirler ve hikayeleme anlatımlar yapabilirler.

Kova kadınları bir anda çevrelerinden koparak, kendi başına kalmayı tercih edebilir. Bu onlarda zaman zaman görülebilen bir durumdur. Ama kısa süre kendini dinleyip, yeniden çevresi ile barışık yaşamına geri dönerler. Kova burcu kadını özellikleri içinde pek olumsuz yön bulunmaz. Çevrelerine enerji yayan, pozitif kadınlardır.

Kova Burcu Kadını Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Kişiliğindeki enerjiyi cinsel yaşamlarına da yansıtan Kova Burcu kadınları, seks konusunda da oldukça rahattırlar. Seçici olan bu kadınlar, özensiz erkeklerden uzak dururlar. Kova burcu kadını cinsellik konusunda uçuk kaçık fantezilere açıktır. Her zaman ve her yer onlar için heyecanlı bir seks alanı olabilir. Haz almaya odaklı yapıdadırlar. Kendileri kadar partnerlerinin de ilişkiden zevk almasını önemserler. Standart, klişe ilişkiler onları bir süre sonra uzaklaştırabilir. Bu nedenle her zaman cinsel yaşamlarında dinamik bir yapı olması gerekir.

Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı

Bu kadınlar sevecen ve dinamik yapılarını, aşk hayatlarına da bire bir aktarırlar. Özgürlükçe doğaları nedeni ile kısıtlanmayı sevmez, güven çerçevesinde aktif olarak duygularını yaşamak isterler. Sahiplenici ve kıskanç olmayan koca kadınları, birlikte oldukları insan içinde özgür bir alan sunarlar. Kova burcu kadını aşk belirtileri açık ve net bir şekilde anlaşılır. Onu çözmek için zaman harcamaz, duygularından anında emin olursunuz. Çünkü o, net olmayı ve ne istediğini dile getirmeyi her zaman tercih eder. Size ilgi gösterir, sizinle zaman geçirir ve aklınızı karıştıracak konuşmalar yapar.

Kova Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Terazi, İkizler ve Aslan kişilik olarak Kova Burcu kadınlarına en yakın karakterlerdir. Gerek özel hayatlarında gerekse sosyal ilişkilerinde Kova kadını anlaştığı burçlar onun gibi dinamik, yaratıcı ve özgürlükçü olmalıdır. Bu burcun kadınları arkadaşlık konusunda çok seçici görünmeseler bile uyumlu oldukları burçlar haricinde ki insanlara biraz mesafeli davranacaklardır. Herkese güvenmez, sırlarını kolay paylaşmazlar. Arkadaş canlısı yapıları, güvenli ve uzun süreli dostluklar geliştirmesinde önemli bir etmendir.

Kova Burcu Kadınını Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Netlik kova kadını için oldukça önemlidir. Lafı dolandırmayan, ne istediğini bilen erkekler Kova burcu kadını için bir adım öne çıkar. Onun ilişkilerde ve cinsellikte sınır tanımaz tavırları, aşk başlangıcında da aynı şekilde devam eder. Hoşlandığınızı ve onunla bir şeyler yaşamak istediğinizi, açıkça söyleyebilirsiniz. İlgisi olmasa bile sizi kırmadan bu teklifinizi geri çevirebilecek nezaketi vardır. Her zaman her konuda onun ilgisini çekecek konuları ya da davranışları deneyebilir, onda merak uyandırarak sizi keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Ancak kesinlikle ilginizin olduğunu ondan saklamamalı, açık ve net bir şekilde anlatmalısınız.

Kova burcunun günlük burç yorumunu ve genel özelliklerini okumak için tıklayın

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.