Kova burcu erkeği nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

21.09.2020
2.527

Kova burcu erkeği, aklını kullanan, mantığı ile hareket eden bir kişiliğe sahiptir. Entelektüel bir yapıya sahip olan Kovalar, tekdüze ve sıkıcı değildirler. Maceraya atılmayı seven Kova Burcu Erkeği, risk alma konusunda oldukça rahattır. Çok yönlü bir kişiliğe sahiptir. Duygularını dışa yansıtmayan bu erkekler, neşeli karakterleri nedeni ile çevreleri tarafından sevilen insanlardır.

Genelde koyu renk gözleri, orta ya da uzun boyları vardır. Bakımlı olmayı severler ve yaşlandıklarında bile şık erkekler olarak çevrenizde görebilirsiniz.

Kova Burcu Erkeği özellikleri içinde olumsuz olarak tabir edilebilecek davranışlar, kibir ve dediğim dedik yapısıdır. Bunların yanı sıra lafının üstüne laf söylenmesini pek sevmez. Benmerkezci yapıları bazen çevrelerinde kırgınlıklara neden olabilir.

Kova Burcu Erkeği Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Cinsellik konusunda dominant olan bir karakterdir. Çekingen, tabuları olan kadınlar kova erkeklerine pek ayak uyduramayabilir. Kova Burcu Erkeği cinsellik yaşarken her zaman yeni şeyler denemeyi tercih eder. Hayatlarında ki aktif yapıları, cinsel yaşamlarına da yansırlar. Heyecanlı ve farklı şeyleri ona sunan bir kadın, her zaman onun gözdesi olacaktır.

Meraklı yapısını olabildiğince taze tutabilirseniz, kova erkeği ile inanılmaz güzel bir birlikteliğiniz olacaktır. Değişik fanteziler, yatak oyunları onun aklını başından alacak, her zaman merakla sizinle olmak isteyecektir.

[adinserter block=”2″]

Kova Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Gizemli kadınlara karşı inanılmaz ilgileri vardır. Meraklı ve heyecan seven yapısı, bu gizemi çözmek için odaklanacaktır. Bir kadının aklını alabilecek ilgi, alaka ve zekaya sahiptirler. Sevimli yapılarını, saygılı davranışları bütünler. İlişkilerinde asla kısıtlanmayı sevmez, sıkıldıkları an çekip gidebilirler. Kova Burcu Erkeği aşk belirtileri de bu karakteristik özelliklere bağlı olarak gözlemlenir. İlgi duyduğu kadına karşı nazik, esprili, kibar ve saygılı davranır. Ona ilgi duyduğunu açıkça ima eder ve bir süre sonra itiraf ederek, birlikte olmak istediğini söyler.

Bir kova erkeği asla denetlenmeye, hesap sorulmaya gelmez. Özgür ruhlu bu adamla uzun süre ilişki yaşamak isterseniz, kesinlikle onu rahat ettirmelisiniz. Umursamaz davranmadan, uzaktan denetim yaparak, bu dengede güzel bir ilişki yaşamanız kesindir.

Kova Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Meraklı yapıları, araştırmacı karakterleri onları sağlam ve zeki insanlara çekecektir. Kova erkeği anlaştığı burçlar içinde İkizler, Terazi ve Aslan burcu yer alır. Genelde uyumlu bir burç insanı olsalar da, bu üç burcun insanları, onun karakterine yönelik çok fazla uyum içinde olacaktır. Her zaman dostluk ve arkadaşlık onun için ön plandadır. Güvenilir yapıları nedeni ile birçok insan için tercih edilebilen bir kişiliktirler.

Aşk ilişkileri içinde de, aynı burç grupları ile hem duygusal, hem de düşünsel olarak olumlu bir ilişki yürütecektir.

Kova Burcu Erkeğini Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Özgür doğası nedeni ile baskıcı olmayan, rahat kadınları tercih edeceklerdir. Hesap sormayan, tartışmadan uzak duran kadınlar Kova Burcu Erkeği için en ideal kadınlardır. Onun dikkatini çekmenin en püf noktası, gizemli olmaktır. Gizem onda ciddi bir merak yaratacak ve bunun peşinden koşmaya başlayacaktır. Eğer bunu uzun süre sürdürebilir, keşif edeceği daha çok fazla şeyin olduğunu düşünmesini sağlayabilirseniz, uzun soluklu bir ilişki ve aşk yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. NAFAKA dedi ki:

    abi nafaka istiyorum