Balık burcu kadını nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

21.09.2020
472

Sezgileri ve duru görüsü yüksek insanlardır. Mistik güçlere olan merakları da bundan kaynaklıdır. Bu yönde kendilerini geliştirme arzusu duyarlar. Balık burcu kadını iyi bir anne, sadık bir eş ve sevecen bir arkadaştır. Hassas, duyarlı ve empati yetenekleri güçlüdür. Özel bir güzelliğe çekiciliğe sahiptirler. Balık burcu kadını özellikleri içinde olumsuz sayılabilecek zayıf, kırılgan ve aşırı hassas oluşları sayılabilir. Sanatsal ve yaratıcı yetenekleri vardır. Bu nedenle sinema ya da tiyatro oyuncusu olarak onları görmek mümkün olabilir.

Balık kadınlarını birçok ortamda, tutarlı davranışları, temkinli oluşları nedeni ile tanımak mümkündür. İnsanlarla kolay ilişkiler kuramaz ve ortamda her zaman çekimser bir tavır sergilerler. Yine de ortama ayak uydurmayı başarabilir, geçinmesi yüzeysel anlamda kolay insanlardır.

Balık Burcu Kadını Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Balık Erkeği gibi Balık Burcu kadını da aşkı önemseyen bir yapı sergiler. Aşk olmadan asla bir erkekle birlikte olmaz. Yatak konusunda da hassas ve karşısındakini düşünen bir yapıya sahiptir. Balık burcu kadını cinsellik yaşarken, her zaman partnerini mutlu etmeyi hedefler ve bu yönde ciddi çaba harcar. Yatakta sertlikte, naif davranışlardan asla hoşlanmaz. Duygusal yapısı gereği daha soft ilişkilerin kadınıdır. Romantizm yatakta da aynı şekilde devam etmelidir.

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Kendini güvende hissetmeden asla aşık olmaz. Mantıksız, duygusal gibi gözükse de platonik aşklara asla kapı aralamaz. Balık burcu kadını aşk belirtileri bakışlar, kelimeler ve dokunuşlarla netleşir. Size bakışında ki sıcaklığı hisseder, sizinle olan ilgisini görür ama bundan rahatsız olmazsınız. Bağlı olmayı her zaman tercih eder. Sahiplenilmek ve sahiplenmek ister. Güven onun için her zaman ilk sıradadır. Kendini güvende hissetmediği ya da güven duymadığı biri ile asla ilişkiyi yürütmez. İncinmekten korktuğu için duygusal ilişkiye başlamadan önce çok düşünüp taşınır.

Balık Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

Balık kadınları Yengeç, Akrep ve Başak burcundan insanlarla daha yakından ilişkiler kurabilir. Herkese güvenemeyen bu burcun kadınları, rahat edebildikleri, güvenli insanları yaşamlarına alırlar. Balık kadını anlaştığı burçlar onların iş, aile ve aşk yaşamlarında oluşabilecek dostluklarını belirler. Bu burçlar haricinde pek farklı insanlara yönelmezler. Dışa dönük, değişken davranışlar gösteren insanlarla görüşmeyi pek tercih etmezler. Akrep burcu ile zıt olmalarına karşın, birbirlerini tamamlayan ve çeken bir arkadaşlık sürecini yaşarlar. Kova ve Aslan burcu insanları ise ona güven verirken, dost ya da sevgili olarak daha rahat edecekleri karakterlere sahiptirler.

Balık Burcu Kadınını Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Duygusal ve romantizm seven Balık kadınlarını baştan çıkarmak hem kolay hem de zordur. Balık burcu kadını ilgi duymadığı, aşık olmadığı erkekler birlikte olmayı asla kafasından geçirmez. Onun önce kalbini, sonra bedenini ele geçirmeniz gerekir. Ayakları onun hassas noktalarıdır. Uygun bir durumda onun akalarına masaj yapabilir, ufak dokunuşlarla onu tahrik edebilirsiniz. Öncelikle kalbinizi kazanmak adına, sırdaş ve arkadaş olarak ona yaklaşımlar sergilemeniz daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.