Balık burcu erkeği nasıl etkilenir , nelerden hoşlanır?

21.09.2020
430

Karakteristik olarak, duygusal, özgür ruhlu, romantik ve dışa kapalı bir burçtur. Balık burcu erkeği karşısında ki insanda derin izler bırakabilen buna karşın yalnız olmayı da tercih edebilecek bir karaktere sahiptir. Büyük denizlerin adamı olan bu burç erkekleri, işlerinde başarılı, aşk ve ilişkilerinde seçici kişilerdir. Çevreye güvensiz, kendilerini hep güvende hissetme çabasında olurlar. Balık burcu erkeği özellikleri içinde en dikkat çekici olan ona ayak uydurmanızı istemesidir. Gerçekten sizin onunla aynı fikirde olup olmadığınıza bakmaksızın, sizi kendi engin denizlerini alıp götürmek ister. Güven duyduğu ortamda ömür boyu sorunsuz bir şekilde yaşayabilecek insanlardır.

Balık Burcu Erkeği Cinselliği Ne Şekilde Yaşar?

Aşık olmadan kolayca ilişki yaşayamayan erkeklerdir. Tek gecelik ilişkiler konusunda ciddi anlamda ketumdur. Tutku ve cinsel haz onun için ilişkide olmazsa olmazlardandır. Balık burcu erkeği cinsellik yaşamadan önce tanımak, güvenmek ve aşık olmak ister. Hayalperest olan balık erkekleri, onları heyecanlandıran, farklı şeyler sunabilecek kadınları tercih ederler. Bu burç fantezi boyutunda bile olsa her zaman aşk yaşadığı kadını yatağında görmeyi tercih edecektir. Kendisi kadar, karşısındakinin de mutlu olmasına odaklıdır. Çok verici olan Balık Burcu erkekleri, cinsellik konusunda da inanılmaz sabırlı ve vericidirler.

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Kişiliği gereği aşk konusunda da biraz çekingendir. Değişken düşünceleri ve kırılgan yapıları nedeni ile kolayca aradıkları kadını bulamazlar. Gerçek anlamda centilmen olan bu erkekler, ince, nazik ve kadınlara karşı çok saygılıdırlar. Balık burcu erkeği aşk belirtileri biraz belirsizdir. Bunda ki en büyük neden onların çekingen ve güvensiz yapılarıdır. Genelde karşılarındaki kadının duygularından emin olmak isterler. Ret edilmek onlar için yıkıcı bir durumdur. Karşılarında ilgi gördüklerinde biraz daha rahat olur.

Sizinle zaman geçirmek istiyor, bazı konuşmalar bir noktaya kadar geliyor ve duruyorsa, aşk konusunda sürekli düşüncelerini anlatmaya çalışıyorsa bu balık erkeği büyük olasılıkla sizden hoşlanıyordur. Eğer ilginiz yoksa onu kırmamak adına mesafe koyabilir, eğer ondan hoşlanıyorsanız, itiraf etmesi için ona yardımcı olabilirsiniz.

Balık Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır

İçe dönük yapıları, seçici davranışları, güven arayışları ile anlaştığı burçlarda bunları bulmayı umarlar. Yengeç gibi bir su gurubu Balıklar ile iyi anlaşabilir. Balık erkeği anlaştığı burçlar içinde Akrep ve Başak burcunun duyarlı olanları yer almaktadır. Kendilerinin incinme korkuları, birçok insanla mesafeli olsa da bu üç burç ile biraz daha yakın ilişkiler kurabileceklerdir.

Balık Burcu Erkeğini Nasıl Tahrik Eder Baştan Çıkartırsınız?

Belki de duygularından asla emin olamayacağınız bir erkeğe aşık oldunuz! Bu nedenle de onu nasıl baştan çıkartabilirim, ona nasıl derdimi anlatırım diye düşünüyorsunuz… Balık burcu erkeği ketum, içe dönük ve bir o kadar da aşk arayan bir erkektir. Onunla zaman geçirmek, güvenini kazanmak, zarar vermeyeceğinizi algılamasını sağlamak önemlidir. Ayaklar ve ellerine dokunmak, onun duyusal zayıf noktalarıdır. Ayrıca kulağına eğilip, heyecanlı nefes alıp verdiğinizde de karşılık verecektir. Onu tahrik etmek için olduğunuz gibi olmalı, biraz da olaya gizem katmayı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.