geleceginitasarla.com Microsoft ve Habitat iş birliğiyle açıldı

07.09.2020
209

Microsoft Türkiye, Kodluyoruz ve Habitat Derneği’nin ortaklaşa yürüttüğü Geleceğini Tasarla programı kapsamında oluşturulan çevrimiçi öğrenme platformu geleceginitasarla.com açıldı. Ülkemizdeki dijital yetenek gelişimini ve istihdam potansiyelini desteklemeyi hedefleyen platform; “dijital okuryazarlık, Office 365, bulut bilişim ve kariyer becerileri” alanlarında hazırlanan eğitim programlarını ücretsiz olarak sunuyor.

Microsoft Türkiye ve Habitat Derneği ile hayata geçirilen Geleceğini Tasarla programı, iş arayan gençlerin dijital becerilerini geliştiren ve istihdam potansiyelini artıran ders içeriklerini dijitale taşıyor. Program kapsamında açılan çevrimiçi eğitim platformu geleceginitasarla.com; “dijital okuryazarlık, bulut bilişim, Office 365 ve kariyer becerileri” eğitimlerini ücretsiz olarak sunuyor. Eğitimleri tamamlayan kullanıcılar aldıkları online sertifika ile kariyerlerinde bir adım öne geçme şansını yakalayacak.

Platforma ek olarak, Microsoft Teams uygulaması üzerinden #evdekal ve #geleceginitasarla mottosuyla gerçekleştirilecek online eğitimler ve danışma saatleri de, teknolojide bilgi sahibi olmak ve kendini geliştirmek isteyen herkese açık ve ücretsiz olarak sunulacak.

Katılımcılar için detaylı bilgiye https://geleceginitasarla.com/ linkinden ulaşılabiliyor.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.