39 Burda Fırsat Çadırı büyük ilgi görüyor. İndirim çadırında neler var?

01.09.2020
113

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde açılan ve Lüleburgazlı vatandaşların ilgisini çeken alışveriş merkezi 39 Burda müşterilerine indirimli fırsat ürünlerini sunuyor.

39 Burda AVM, 28 Ağustos – 6 Eylül 2020 tarihleri arasında kurulacak “Fırsat Çadırı” ile ziyaretçilerine avantajlı alışveriş imkanı sunacak. 39 Burda AVM otopark alanında kurulacak Fırsat Çadırında, çeşitli markalarda cazip indirim fırsatları ile alışveriş yapılabilecek. Ayrıca Yöresel Pazar’da alışveriş tutkunları uygun fiyatlı yöresel ürünlerle buluşacak.

39 Burda Hakkında

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan Esas Gayrimenkul, alanında uzman ekibi ile uzun vadede değer yaratan projeler geliştirmekte ve yönetmektedir. 2009 yılında faaliyete başlayan Esas Gayrimenkul, bugün yurtiçi ve yurtdışında toplamda 3 milyar Euro yatırımla, 945 bin metrekare kiralanabilir alanda, çevre dostu olan ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atmıştır.

Türkiye genelinde 7 alışveriş merkezi, 3 ofis binası ve 1 konut ve 1 otel projesini hayata geçiren Esas Gayrimenkul, toplamda 63 projeyle alışveriş merkezi otel ve ofis binalarına yatırımlarını sürdürmektedir. 39 Burda AVM’de Esas Gayrimenkul iştirakidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.