Magnum 2020 çekilişi ile aklınızı başınızdan alacak

Magnum 2020 çekilişi ile aklınızı başınızdan alacak

Uzun yıllardır her yıl düzenlediği büyük bir çekiliş kampanyası ile adını hafızalara kazıtan Magnum , çekiliş kampanyalarının zirvesini yıllardır kimseye bırakmıyor. Bu yıl Magnum çekilişi hakkındaki ayrıntılara haberimizden ulaşabilir , magnum şifre gönderme işlemi ve çekiliş sonrası dikkat etmeniz gerekenleri takip edebilirsiniz.

Magnum çekilişi 2021 için tıklayın

Magnum çekilişi şifre gönderme 2020

Magnum çekilişine hangi ürünler ile katılabilirim?

Magnum çekilişine magnum ürünleri ile katılabiliyorsunuz. Ancak her ürün eşit şansa sahip değil. Şöyle ki magnum mini ürünleri 1 adet çekiliş hakkı kazandırırken diğer ürünler ürün başına 2 adet çekiliş hakkı veriyor.

Daha ayrıntılı olarak ,

Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Cookie, Yakut ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkı;

Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Cookie&Badem, Mini Beyaz&Classic, Mini Yakut&Beyaz ürünlerinin şifreleri için 1 çekiliş hakkı

Çekiliş hakkını nasıl kazanacaksınız?

Çekilişe katılım sağlayabilmek için magnum ürünlerinin çubuklarında yer alan şifreyi birazdan belirteceğimiz kanallarla firmaya göndermelisiniz.

Dikkat! Bu noktada hemen bilgilendirelim. Şifre gönderimi yaptığınız magnum çubuklarını sakın atmayın. Çekilişi kazanmanız halinde ürünleri sizin tükettiğinize dair kanıt olması gerekçesiyle çubuğu sizden isteyecekler. (Hadi inşallah)

Magnum şifre gönderme yöntemleri

1- SMS yoluyla magnum şifresi gönderme

Magnum çubuklarının üzerinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj servis numarasına göndererek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar KDV ve ÖİV dahil; Turkcell ve Türk Telekom Mobil için 1,00 TL, Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir.

2- Web sitesi ya da uygulamalar ile magnum şifre gönderme

Bu yöntemi tercih etmeniz daha mantıklı gibi gözüküyor. Çünkü diğer yöntemde her bir şifre için ayrı ücret ödemeniz gerekirken bu yöntemde herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

İnternet sitesi yoluyla şifre gönderme

www.magnum.com.tr (ücretsiz) web sitesinde aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi bir form karşınıza çıkacak bu forma gerekli bilgileri doldurup çekilişe katıl butonuna tıkladığınızda kaydınız alınacaktır.

Magnum çekilişi
Uygulama yoluyla şifre gönderme

Google Play veya App Store uygulamalarından indireceğiniz magnum uygulaması ile şifre gönderme işlemini web site formuna benzer bir form aracılığıyla rahatlıkla yapabilirsiniz.

Magnum çekilişinde verilecek büyük ödüller nelerdir?

Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 2 kişi Porsche Cayman 1998 cc 300 hp Benzinli 2019 Model Otomobil ikramiyesi kazanacak. Bu otomobil birinin fiyatı 801.966,89 TL.

2020 Magnum çekilişi büyük ödülleri

Magnum çekilişi nerede ve ne zaman yapılacak?

Çekiliş, 13.10.2020 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No: 4 – A Beyoğlu/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek.

Magnum çekiliş sonuçları nerede ve ne zaman ilan edilecek?

2020 yılında yapılacak Magnum Porsche çekilişinin sonucunda kazanan talihliler 17.10.2020 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki Türkiye baskısında ve sitemizde ilan edilecek. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacak. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Kazanan talihliler hangi işlemi yapmalı?

Asil talihliler, başvuru için en geç 04.11.2020;

yedek talihliler ise, en geç 19.11.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubukları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’a başvurmaları başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklar.

Magnum şifre gönderme ve çekiliş sürecinde dikkat etmeniz gerekenleri sizlerle paylaştık. Umarız talihliler sitemiz ziyaretçilerinden çıkar. Çekiliş sonuçları açıklanana kadar yorumlarınızla katkı sağlayabilirsiniz.

Magnum 2020 çekilişine şifre göndermek için tıklayın

Magnum çekiliş sonuçları

Asil Talihliler
Murat Satılmış- Kastamonu
Emir Yiğit – İstanbul

Yedek Talihliler Sevgi Bozkurt – İstanbul Hüseyin Coşkun – Karabük

YORUMLAR