A101 kırtasiye ürünleri raflarda yerini alıyor

A101 kırtasiye ürünleri raflarda yerini alıyor

21 Eylül tarihinde başlayacak yeni eğitim-öğretim dönemi için öğrencilerin ve velilerinin heyecanlı bekleyişi de başladı. Geçen yıl erkenden kapanan okul bu yıl ise tehlikenin geçmemesi nedeniyle henüz açılmadı. Her geçen gün öğrencilerin okula , arkadaşlarına olan özlemi artıyor.

A101, 20 Ağustos’tan itibaren tüm marketlerinde öğrencilere birbirinden çeşitli kırtasiye ürünlerini en uygun fiyatlarla sunuyor.

A101 kırtasiye ürünleri

Barbie , Spiderman Çantaları A101’de

Okul çantası, beslenme çantası, kalem kutusu gibi çocukların en temel okul ihtiyaçlarını zengin seçenek ve uygun fiyatlarla sunan A101, okul heyecanı yaşayan miniklerin ve gençlerin yüzünü güldürüyor. Üzerlerinde çocukların çok sevdiği Barbie, Hot Wheels, Minnie&Mickie, Transformers, Avengers ve Spiderman gibi ünlü kahramanların görsellerinin yer aldığı ürün grubunda pek çok farklı renk seçenekleri mevcut.

Su geçirmez özellikli çantaların öne çıktığı ürün grubu 4,75 TL ile 49,95 TL arasındaki uygun fiyatlı ürünler her bütçeye hitap ediyor.

Spider Man , Kral Şakir , Barbie lisanslı defterler , kalemler

Çocukların süper kahramanları Spiderman, Hot Wheels, Frozen, Kral Şakir ve Barbie gibi ünlü karakterlerin görsellerinin yer aldığı lisanslı kalemler, defterler ve boyama setleri 4,95 TL’den başlayan fiyatlarla A101 marketlerinde satışa sunuluyor.

Motor becerileri geliştiren eğlenceli ürünler burada…

El işi yeteneğinin de gelişebilmesine katlı sağlayan, kırtasiye ürünlerinin olmazsa olmazı fon kartonları geniş fiyat yelpazesiyle A101 raflarını süslüyor. Her bütçeye uyacak bu ürünler arasında çizim setleri, renkli flütler, oyun hamurları ve su mataraları da bulunuyor. Bunların yanı sıra farklı renk ve desenlerden oluşan defterler, kareli, çizgili, spiralli veya spiralsiz olarak çeşitli model seçenekleri ve 1,45 ile 10,95 TL aralığındaki fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Eğitim-öğretim yılı yaklaşırken çeşitli kırtasiye ürünlerini satışa sunan A101, okul heyecanına ortak olurken öğrencilere başarılı bir yıl diliyor.

A101 20 Ağustos 2020 Perşembe günü kırtasiye ürünlerinde yaptığı indirim satışları ile konuşulacak. Hangi ürünlerde indirim var? sorusuna cevabı vermeye çalıştık. Ziyaretçilerimize kazançlı alışverişler yapmalarını diliyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz