Migros Fettah Can ve Derya Uluğ ile şenlenecek

Migros Fettah Can ve Derya Uluğ ile şenlenecek

Migros müşterilerine uzun zamandır hasret kalmış olabilecekleri konser ortamını sağlayacak.

Migros konserine hangi sanatçılar katılacak?

Migros, yürüttüğü projelerle müşterilerinin hayatlarına değer katmaya devam ediyor. 5M Migros Yaz Konserleri, pop müziğinin sevilen isimlerinden Fettah Can ve Derya Uluğ’un Beylikdüzü 5M Migros’ta P&G’nin katkılarıyla vereceği konserlerle başlayacak.

Migros Beylikdüzü konseri ne zaman?

Etkinlikler, 14 ve 15 Ağustos tarihlerinde, 21.00 – 22.30 saatleri arasında düzenlenecek.

Migros konserine nasıl bilet alınır?

Migros müşterileri için ücretsiz olarak düzenlenen etkinliklere katılmak için, ağustos ayı içerisinde Migros mağazalarından 75 TL ve üzeri alışveriş yapıp, “KONSER boşluk SIFRE” yazan SMS’i 5818 numaralı telefona gönderebilirsiniz. Her birinin katılım kapasitesinin 300 kişi ile sınırlı olduğu etkinlikler için başvuru yapan ilk 150 kişi, çift kişilik bilet kazanma şansı yakalayacak.


İçinde bulunduğumuz döneme yönelik tüm sağlık ve hijyen tedbirler düşünüldü

Misafirlerin koltuklu tribünlerde ağırlanacağı etkinliklerde, kişilere atanan koltuklara oturmak zorunlu olacak. Etkinlik alanına ateş ölçümü yapıldıktan sonra alınacak katılımcıların konser boyunca maske takma zorunlulukları bulunacak. Giriş-çıkışların 1,5 metrelik sosyal mesafe kurallarına göre düzenleneceği alanlarda görevliler tarafından gerekli yönlendirmeler yapılacak. Konser alanlarına sık aralıklarla el antiseptiği yerleştirilecek ve organizasyonlarda görevli tüm personel maske ve siperlik kullanacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.