Sigorta şirketinden anlamlı yarışma

13.07.2020
279

Haluk Levent’in katkı ve desteğinin de olduğu bir yarışma başlıyor. Anlamlı projelerin içerisinde bulunup fark oluşturan değerli sanatçı Haluk Levent , şarkılarında bile yer verdiği doğa tutkusu için yeniden kolları sıvadı.

Haluk Levent “Çünkü Başka Sen Yok” demeye davet ediyor.

NN Hayat ve Emeklilik tarafından hayata geçirilen ve sanatçı Haluk Levent’in katkılarıyla sürdürülen ‘Doğaya Mektup’ projesi, şarkı yarışması ile devam ediyor. Sözlerinin gelen mektuplardan oluştuğu ve Haluk Levent’in bestelediği “Çünkü Başka Sen Yok” şarkısını en güzel çalan ya da seslendirenler, NN Hayat ve Emeklilik tarafından düzenlenen Çünkü Başka Sen Yok Konseri’nde Haluk Levent ile sahne alacak.

Dünyanın köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik tarafından hayata geçirilen “Doğaya Mektup” farkındalık projesine ilgi hâlâ devam ediyor. Sosyal sorumluluk derneği AHBAP’ın da kurucusu olan son dönemin öne çıkan sanatçılarından Haluk Levent’in de destek verdiği proje kapsamında doğa için bestelenen “Çünkü Başka Sen Yok” temalı şarkı, şimdi milyonların sesi oluyor. Haluk Levent, içinde doğa ve müzik aşkı olan herkesi, bu şarkıyı söylemeye ve çalmaya davet ediyor.

En çok beğeni alan performanslardan ilk 3’ü Haluk Levent ile aynı sahnede olacak

NN Hayat ve Emeklilik tarafından hayata geçirilen Doğaya Mektup Şarkı Yarışması, 12 Temmuz’da başlıyor. Yarışma kapsamında Çünkü Başka Sen Yok şarkısını enstürmanla çalan ya da seslendiren katılımcıların performansları jürilerin beğenisine sunulacak. Gelen kayıtlar arasından jüri tarafından seçilen 10 şarkı her Cuma @nnturkiye Instagram hesabında oylamaya sunulacak. Beş hafta sonunda en çok oy alan 10 performans sahibi Çünkü Başka Sen Yok Konseri’nde Haluk Levent’in misafiri olurken, bu 10 kişiden ilk 3’e giren performans sahipleri ise sahnede Haluk Levent’e eşlik edecek. İlk oylama 17 Temmuz Cuma günü yapılacak, son katılım tarihi 13 Ağustos Perşembe olan yarışmanınsonuçları 24 Ağustos günü açıklanacak.

Haluk Levent Çünkü Başka Sen Yok ( Doğaya Mektup ) Şarkı sözü ve akorları

Haluk Levent Çünkü Başka Sen Yok şarkı sözleri ve akor
Çünkü Başka Sen Yok

Sesini ve müziğini milyonlara duyurma şansı için son tarih 13 Ağustos

Yarışmaya, “Çünkü Başka Sen Yok” şarkısını kendi yorumuyla seslendiren ya da enstrümanla çalan herkes 1 dakikalık kayıtları ile katılabilecek. Ses kaydı, Instagram, Facebook ya da Twitter gibi sosyal medya hesaplarından herhangi biri üzerinde #çünkübaşkasenyok ve #doğayamektup etiketleriyle 13 Ağustos Cuma’ya kadar paylaşılabilecek. Sonuçlar ve duyurularla ilgili tüm bilgiler NN Hayat ve Emeklilik’in @nnturkiye hesabından takip edilebilecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.