Melda Kamhi Kosif: Mumun Tılsımı

11.07.2020
506

İş ve sanat camiasının sevilen ismi Melda Kamhi Kosif, “Aynalı Tılsımlar Dükkanı” kitabını, iş hayatını, yeni çalışmalarını MAG okurları için paylaştı.

“Sanata ve yaratmaya olan tutkum vesilesi ile “Tılsım” adı ile kendi mum markamı yarattım”

Melda Kamhi Kosif yeni kitabı hakkında ipucu verdi.

Yeni kitabının hazırlığı içerisinde olduğunu belirten Kosif, hayal kurmaktan vazgeçmemek gerektiğinin altını çiziyor. Kendi yarattığı “Tılsım” isimli mum markasından da bahseden başarılı iş insanı, “ Tek bir hayal, birçok dünyanın var olmasına vesile olur. Sevgi ve empati ile atılan her adımın ise bizleri her zaman çok daha güzel yarınlara taşıyacağına, hayatta iyilikle yol almamız vesile olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Brezilyalı güzel oyuncu Jessica May’in kapak yıldızı olduğu MAG Temmuz ünlülerin tatil rotası özel dosyası, sağlıklı yaşam içeriği, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor.

Melda Kamhi Kosif Kimdir?

1980 doğumlu Melda Kosif, bir genç iş kadını olarak başarısını kanıtlamış durumdadır. Holdinge ait Port Bodrum projesinde koordinatör olan Melda Kosif, Profilo Holding İcra Kurulu Üyesi ve eski milletvekili Cefi Kamhi’nin büyük kızı, Profilo Holding yönetim kurulu başkanı ve kurucusu iş adamı Jak Kamhi’nin torunudur. 

Melda Kosif’in ayrıca arkadaşlarıyla ortak kurduğu ‘Chat Pat’ adında şirketi var. Chat Pat, ‘beyaz kıyafet’ satıyor. İlk dükkânı da marinada açtı. Babasına ait ve kendisinin de koordinatör olarak çalıştığı marinadan aldığı maaşı yine marinaya kira olarak ödüyor. Melda Kamhi, ressam olarak da çok başarılı. Resimde ilk ödülü 7 yaşında almış.

Ayrıca uluslararası ödülleri de var. Kosiflerin veliahtı Sinan Kosif ile 2006 yılında evlendi.. Bu evlilikten Mayla ve  Melina adında iki kız çocukları vardır. Ayrıca Lara Kamhi’nin ablasıdır.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.